Teknoloji

Indiegala, Steam Fiyatı 15 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile ön plana çıkmayı başaran bir platform olan Indiegala, oyunseverlere sunduğu fırsatlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Neredeyse her gün yeni bir ücretsiz oyun kampanyası ile karşımıza çıkan Indiegala, şimdi yeni bir kampanya daha başlattı. İlginç bir yapısı olan "Construct: Escape the System" isimli bir oyunu ücretsiz yapan Indiegala, oyunseverleri yeni bir oyunla tanıştıracak gibi görünüyor.

Construct: Escape the System; labirent çözme oyunlarına benzerlik gösteriyor. Oyunseverler, bu ilginç oyunda kapana kısıldıkları bir sistemden kaçarak kurtulmaya çalışıyorlar. Ancak bulmacaları çözmeye çalışırken sadece yürüyebiliyor oluşunuz, oyunu biraz yavaşlatıyor. Birinci şahıs kamerasından oynayabildiğiniz oyun, sahip olduğu bilim kurgu temasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

- Indiegala, Steam Fiyatı 15 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Oyunda sizlere onlarca zorluğa sahip olan farklı platformlar veriliyor ve sizler de bu platformlardan kurtulmaya çalışıyorsunuz. Ancak oyun ilerledikçe zorluk seviyesi yükseliyor ve bu yükseliş bir yerden sonra sarpa sarmaya başlıyor. İşte oyun, aslında tam olarak bu noktada keyif verici olmaya başlıyor ancak oyuna devam edebilmek için çelik gibi sinirlere sahip olmanız gerektiğini söylemek gerekiyor.

Steam, Normal Fiyatı 89 TL Olan Bir Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Yaptı

Construct: Escape the System'in sistem gereksinimleri de bilgisayarları yormayacak türden. Çünkü 2 GB RAM, 1.8 GHz'lik işlemci, Nvidia GeForce GTX 450 ya da üzeri bir ekran kartı ve 800 MB büyüklüğündeki bir boş alan, bu oyunu minimum ayarlarda oynamanızı sağlıyor. Yani giriş ve orta seviyedeki her bilgisayar bile bu oyunu rahatlıkla oynatabilir gibi görünüyor.

- Indiegala, Steam Fiyatı 15 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Construct: Escape the System'e ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Construct: Escape the System'in kampanya sayfasına erişin.
  • "Login to add to your library" isimli bir buton göreceksiniz. Bu butona tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Yeniden "Add to your library" butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. "Already owned. Go to library" ibaresini görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Showcase Library" isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Construct: Escape the System'in olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: