Teknoloji

Kendine Hayran Bırakan iPhone 12 Konsepti (Video)

ABD merkezli teknoloji devi Apple, kısa bir süre önce yeni akıllı telefonu iPhone SE'yi duyurdu. Önümüzdeki aylarda ise Apple'ın yeni amiral gemisi telefonları iPhone 12 Serisi ile karşılaşacağız. Apple'ın yeni nesil iPhone'larından birinin 5,4 inç ekranlı olacağı iddia ediliyor ve şimdi bu modelle ilgili bir konsept tasarım oluşturuldu.

Bugüne kadar ortaya atılan iddialar, iPhone 12 serisinin 4 farklı varyantının olacağını ortaya koyuyordu. Bu varyantladan en küçüğü 5.4 inç büyüklüğünde ekran ile tanıtılacak. iPhone SE'ye göre ciddi anlamda büyük, Pro modellere göre ise küçük ekranlı kalacak bu model, kompakt tasarım anlayışının bir devamı niteliğinde olacak.

5.4 inçlik iPhone 12 böyle görünebilir

- Kendine Hayran Bırakan iPhone 12 Konsepti (Video)

Apple, Yeni Pride Temalı Apple Watch Arayüzlerini Tanıttı

Tasarımcılara göre 5.4 inçlik iPhone 12 konsepti, bir OLED ekrana sahip ve Apple'ın geleneksel çentik yapısını minimalize ediyor. Ayrıca bu konsept tasarımda çerçeveler de mümkün olduğunda ince tutulmuş.

5.4 inç büyüklüğündeki iPhone 12 modelinin, serideki "Lite sürüm" olacağı düşünülüyor. Bu bağlamda 4 GB RAM ile gelmesi beklenen akıllı telefonun 649 dolardan başlayan bir fiyata sahip olacağı iddia ediliyor.

5,4 inçlik iPhone 12 için oluşturulan konsept tasarım

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: