Teknoloji

Konami, Euro 2020'yi eFootball PES 2020'ye Getiriyor

Normal şartlarda bu yıl düzenlenecek olan Euro 2020 ve Olimpiyatlar ile bu yaz, iki büyük spor etkinliğini barındıracaktı ve bu etkinlikler spor tutkunları tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu fakat dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dolayısıyla bu etkinlikler önümüzdeki seneye ertelenmişti. Euro 2020 heyecanını yaşamak isteyen futbol tutkunlarına Konami'den bir müjde geldi.

Konami'nin uzun soluklu futbol simülasyon oyunu serisi PES'in eFootball PES 2020 versiyonu, PlayStation 4 için geçtiğimiz sene satışa sunulmuştu. Ertelenen Euro 2020'nin ardından Konami, bu etkinliği eFootball PES 2020 üzerinden oyuncularına sunacaklarını duyurdu. 

Euro 2020 eklentisi, turnuvaya katılan 55 milli takımın tümünü kapsayacak:

- Konami, Euro 2020'yi eFootball PES 2020'ye Getiriyor

2021 yılına ertelenen Euro 2020, Konami tarafından 4 Haziran tarihinde gelecek olan ek paketle eFootball PES 2020 oyuncularına sunulacak. Konami, turnuvayı izleyemeyecek olan oyuncularına bunun yerine turnuvaya bizzat katılma şansı tanıyor. Bu ek paket; ücretsiz olacak ve turnuvaya katılmış olan 55 milli takımın hepsini içerecek. Bunun yanı sıra tüm takımların ülke bayrakları, armaları ve Wembley ile Saint Petersburg stadyumlarının yüksek çözünürlüklü modelleri bu güncellemenin içine dâhil edilecek. 

Konami'nin belirttiği bilgilere göre bu gelen yeni eklenti, 'Turnuvanın En İyi Takımı' etkinliğini içerisinde barındırmayacak fakat 'Öne Çıkan Oyuncu', belirli temaya sahip özel maçlar ve diğer tüm oyun içi etkinlikler gerçekleştirilmeye devam edilecek Hemen hemen tüm dünyanın evde olduğu bu günlerde birçok şeyi evden yapmaya alışmış olsak da Euro 2020 gibi büyük bir turnuvanın bir anda oyuna taşınması alışık olmadığımız bir durum. Gerçek turnuvanın yerini tutmayacak olsa da eFootball PES 2020'nin bu etkinlikle oyunculara sunacağı deneyimin nasıl olacağı merak edilen bir konu.

PES 2020’ye Ücretsiz Euro 2020 DLC’si Geleceği Doğrulandı

Siz Euro 2020'nin eFootball PES 2020'ye gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyuna sahipseniz turnuvaya katılmayı düşünüyor musunuz?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: