Teknoloji

Mandala – The Game of Life, Android ve iOS İçin Yayında

Akıllı telefon teknolojilerinin gelişmesi ve popülerleşmesiyle birlikte mobil oyunlar, büyük bir önem kazanır hale geldiler. Geliştirici şirketler artık dünyanın en popüler oyunlarını bile mobil platformlara taşımak için çalışmalarını sürdürüyorlar. Ayrıca sadece popüler oyunlar değil, pek çok kişinin bildiği ikonik ve retro yapımlar da mobil platformlardaki yerlerini alıyor. Şimdi sizlere, Android ve iOS platformuna yeni eklenen ikonik bir oyundan bahsedeceğiz.

Tahta oyunları, uzunca bir süredir hayatımızın içerisinde. Hatta bu oyunlar o kadar eski bir tarihe sahipler ki bilgisayarlar ve atariler henüz yokken insanlar, tahta oyunlarını oynuyorlardı. İşte bu oyunlardan bir tanesi de Mandala. Şimdiyse Digital Future Games isimli bir geliştirici şirket, yıllar önce PC platformunda satışa sunulan Mandala'nın mobil versiyonunu oyunseverlerin beğenisine sundu.

- Mandala - The Game of Life, Android ve iOS İçin Yayında

Digital Future Games, mobil platformlara uyarladığı oyununa "Mandala – The Game of Life" ismini veriyor. Oyun gerçek hayattaki Mandala ile aynı mekaniklere sahipken oyunsevere de benzersiz bir deneyim sunuyor. Oyunseverler artık, Mandala – The Game of Life'a Google Play Store ve App Store aracılığıyla erişebiliyorlar. Peki bu oyun neler sunuyor?

21 Yıllık Oyun Worms Armageddon'a 370 Hata Düzeltmesi, 61 Yeni Özellik İçeren Güncelleme Geldi

Mandala, bir piyonu yöneteceğiniz türden bir oyun. Dairesel yapıdaki bir alanda geçen oyundaki amacınız, sahip olduğunuz piyonu oyunun merkezine götürebilmek. Zarların da bulunduğu bu oyunda eğer şans size gülerse başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Aksi takdirdeyse yapacak pek de bir şeyin olmadığını belirtelim. Digital Future Games, oluşturduğu tanıtım videosunda Mandala – The Game of Life'ın detaylarını sunuyor.

İşte Mandala – The Game of Life için hazırlanan tanıtım videosu

Mandala – The Game of Life, farklı şekillerde oynanabilen bir oyun. Öyle ki bu oyunu tek başınıza ya da çevrimiçi olarak hiç tanımadığınız insanlarla da oynayabiliyorsunuz. Geliştirici ekip buna ek olarak, aynı ağ üzerinde bulunan kişilerle bu oyunun deneyimlenmesine imkan sunuyor. Yani isterseniz aynı evin içinde tanıdığınız bir kişiyle de bu oyunu oynayabilirsiniz.

Mandala – The Game of Life, oyun içi satın alma imkanı bulunan ücretsiz bir oyun. Yani isterseniz beş kuruş bile harcamadan bu oyunu deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisindeki başarılarınızla oyun içerisinde para kazanabiliyor ve bu paralarla piyonunuzu geliştirebiliyor ya da oyundaki diğer özellikler için harcama yapabiliyorsunuz. Eğer sizler de bu oyunu indirmek isterseniz, hemen aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  • Mandala – The Game of LifeİNDİR
  • Mandala – The Game Of LifeİNDİR
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: