Teknoloji

Marvel's Avengers'ın Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Marvel'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı süper kahraman oyunu Marvel's Avengers, ertelemelerin ardından nihayet önümüzdeki günlerde oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun öncesinde oyun, geçtiğimiz hafta beta sürümüyle Steam'de oynanabilir olmuştu. Şimdiyse yayıncı stüdyo Square Enix, birçok oyuncunun ücretsiz bir şekilde deneyimleyebildiği beta sürümüne dair istatistikleri paylaştı.

Square Enix'in web sitesinde yayınlanan yakın tarihli bir blog gönderisinden alınan istatistiklere göre Marvel's Avengers betasına 6 milyondan daha fazla oyuncu katıldı. Beta sürecine dair ilgi çekici istatistikleri paylaşan Square Enix, aynı gönderide Crystal Dynamics'in 4 Eylül'deki resmi lansmandan önce yapmayı planladığı değişikliklerden de bahsetti.

Marvel's Avengers betası 27 milyon saatten fazla oynandı:

- Marvel's Avengers'ın Betasını 6 Milyondan Fazla Kişi Oynadı

Paylaşılan istatistiklerden başlayacak olursak 27 milyon saatten fazla oynanan beta süreci boyunca; 200 milyon Hulk Smash yapıldı, 300 milyondan daha fazla düşman bozguna uğratıldı, 175 bin efsanevi donanım bulundu, 22 milyon Hulkbuster çağrıldı, Iron Man ile 3 milyon saat oynandı ve Arc Reaktörü ile 29 trilyon (kWh) enerji üretildi.

Blog gönderisine göre oyun 4 Eylül'de piyasaya sürülmeden önce birtakım iyileştirmeler ve değişiklikler yapılacak. Bu noktada oyunun PC sürümünde takılmaları ve gecikmeyi en aza düşürmek için iyileştirmelere gidilirken eşleştirme sistemi, arayüz, karakter ve çevre, performans iyileştirmeleri, motion blur, kamera sallanması ve varsayılan özellikler gibi birçok ayarda da güncelleştirmeler yapılacak.

Hile Programı Açıkken Hava Atan Twitch Yayıncısı Rezil Oldu

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan süper kahraman temalı aksiyon macera oyunu Marvel's Avengers, 4 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) platformları için piyasaya sürülecek. Oyun, şu anda Steam üzerinde 289 TL'lik ön sipariş fiyatıyla listeleniyor. Buradaki bağlantıya tıklayarak oyunun Steam sayfasına ulaşabilir ve oyunu sipariş edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: