Magazin

MasterChef Uğur kimdir? Uğur Yılmaz Deniz instagram – MasterChef Uğur kel nereli? Müslüman mı?

MasterChef yarışması her akşam internet ortamında pek çok araştırmaya sebep oluyor. MasterChef Uğur’un neler yaptığı herkes tarafından merak ediliyor. Mavi takımın kaptanlığını kazanan Uğur Yılmaz Deniz ile ilgili pek çok konu araştırılıyor. MasterChef Uğur’un Müslüman olup olmadığı da merak edilenler arasında. Peki ama MasterChef Uğur kimdir? Uğur Yılmaz Deniz instagram – MasterChef Uğur kel nereli? Müslüman mı?

Uğur Yılmaz Deniz kimdir?

26 yaşındaki Uğur Yılmaz Deniz’in iki kardeşi vardır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

GÖNDER - MasterChef Uğur kimdir? Uğur Yılmaz Deniz instagram - MasterChef Uğur kel nereli? Müslüman mı?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: