Magazin

MasterChef'te kim elendi 23 Ağustos 2020? MasterChef Türkiye'de elenen isim Sedat mı Esra mı?

Masterchef 2020’de ilk eleme akşamında 6 aday eleme adayı oldu. Masterchef Türkiye’de Tanya kaptanlığındaki mavi takım Ayyüce kaptanlığındaki mavi takımla karşı karşıya geldi. Jürideki şefler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu tarafından değerlendirilen yemekler sonrasında her iki takımda eleme adaylarını açıkladı. 6 kişi Masterchef’te kalma mücadelesi verdi. Bu isimlerden 3’ü eleme potasından kendini kurtardı. Peki, Masterchef eleme adayları kimler oldu? MasterChef’ten kim elenecek? İşte MasterChef Türkiye 2020 ile ilgili merak edilenler…

Eleme akşamına iki yakın arkadaş olan Duygu ve Ayyüce’nin kavgası damga vurdu. MasterChef Türkiye yeni bölümde altı eleme adayı arasında eleme oynandı. Aralarından su sızmayan Duygu ile Ayyüce’nin arası oylama sırasında açılmıştı.

MasterChef eleme adayı kim oldu?

Masterchef eleme adayları şu şekilde:

Ayyüce – Kırmızı takım

Duygu – Kırmızı takım

Sedat – Kırmızı takım

Celal – Kırmızı takım

Esra – Mavi takım

Eray – Mavi takım

 

MasterChef’te kim elendi?

MasterChef’te Eray, Ayyüce ve Duygu eleme potasından çıkan isimler oldu. Sedat, Celal ve Esra arasında eleme oyunu gerçekleşmektedir. MasterChef eleme adaylarından Celal potadan kurtulan ilk isim oldu. Jüri Sedat ve Esra arasında seçim yapacak. 

GÖNDER - MasterChef'te kim elendi 23 Ağustos 2020? MasterChef Türkiye'de elenen isim Sedat mı Esra mı?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: