Spor

Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif…

Beşiktaş’ın transfer gündeminde yer alan sağ kanat oyuncusu Jürgen Damm için Meksika basını ilginç bir iddiada bulundu. Siyah- beyazlıların 27 yaşındaki kanat oyuncusu Damm için menajeri ile temas kurduğunu ve hazırlanan sözleşmenin bir örneğinin kendilerine gönderildiği belirtildi.

Habere göre Beşiktaş’ın resmi olarak teklif yaptığı ilk oyuncu Meksika’nın Tigres takımıyla yollarını ayırma kararı alan Jürgen Damm oldu… 35.23 km hıza çıkarak FIFA tarafından yapılan araştırmaya göre dünyanın en hızlı ikinci oyuncusu kabul edilen Damm için hazırlanın sözleşmenin şartları şöyle:

meksikali yildiza kartal pencesi iste o teklif0 - Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif... Sözleşme süresi 3 yıllık. Artı 1 yıllık da opsiyon hakkı var.
meksikali yildiza kartal pencesi iste o teklif0 - Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif... Brüt 1 milyon 200 bin euro maaş. (Vergi ödemesi kendisine ait) Gösterdiği performansa göre yıllık brüt 100 ila 150 bin euro arasında maaş artışı.
meksikali yildiza kartal pencesi iste o teklif0 - Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif... Brüt 1 milyon 200 bin euro imza parası. (Üç yılda, her sene 400 bin euro olarak ödenecek)
meksikali yildiza kartal pencesi iste o teklif0 - Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif... 127 bin euro menajerlik ücreti. Tek seferde ve anlaşma imzalandığında ödenecek.

  • Meksikalı yıldızdan Beşiktaş’a yeşil ışık! “Haber bekliyorum” meksikali yildiza kartal pencesi iste o teklif4 - Meksikalı yıldıza Kartal pençesi! İşte o teklif...
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: