Spor

Mustafa Cengiz’den flaş sözler! Mensah transferi ve Feghouli…

Mustafa Cengiz: Kombinelerle ilgili start almak istiyoruz ama aracı kuruluşumuz, maçlar oynanmadan iade talepleri olacağını belirtiyor ve izin vermiyor. Maçlar oynanmadığı takdirde, hiçbir sorun çıkmayacağına dair Galatasaray taraftarının taahhütü var. Bunu aşmaya çalışıyoruz.

“FEGHOULI’YE NİSANDAN BERİ PARA ÖDEMEME DURUMU YOK”
Feghouli haberini ben de okudum. Nisan’dan beri para ödememe gibi bir durum yok. Öyle olsa zaten otomatik fesih durumu ortaya çıkar. Cezayir gazetesinin bunu yazması doğru olduğu anlamına gelmez. Yanlış bilgi almışlardır.

Ben kontratlı oyuncularım hakkında konuşmam. Sadece ‘4 oyuncu bizi yordu’ dedim. Galatasaray oyuncuları oldukları sürece benden yorum beklemeyin. Galatasaray’da oldukları sürece değerli sahibidirler, görüşmeler sürüyor.

MENSAH TRANSFERİ HAKKINDA…
Mensah için hiç konuşmadım. Berna Gözbaşı ile konuşmadım. Söylenenler hakkında ben de şaşırdım. Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay ile konuştuk. Bizi suçlamışlar, biz Mensah’ı aramışız! Bir bakmışız ki futbolcu, bizimkileri aramış. Bizim teklifimiz yok.

“SOKAĞA ATACAK KURUŞUMUZ YOK”
Arkadaşımız arıyor, ‘Beşiktaş anlaştı haberleri var, biz de görüşelim.’ Bana geldi olay, 2 milyon 800 bin euro ödenecek, bir sürü para! Bizim paramız var ama sokağa atacak kuruşumuz yok. Kuruş yok, atamayız!

Başkaları sıkışmışsa, paraları Leyla’ya bastıkları için bu durumdalar! Sonra harcama için limit istiyorlar!

Neymiş Galatasaray oyunbozanlık yapıyormuş! Hayır diyorum, hayır! Ben de biliyorum geçmiş yönetimler gibi harcama yapmayı.

“BEŞİKTAŞ GİRDİĞİ İÇİN BİZ ÇEKİLDİK”
Abdurrahim Albayrak aradı, Beşiktaş girdiği için biz çekildik. Biz fiyat yükseltmek için teklif yapmayız. Bizde yarışmalar var, kimseyi utandırmak istemiyoruz. Bernard Mensah’a başarılar. Bize ‘Beceriksiz yönetim’ diyorlar. Bizim sokağa atacak paramız yok, desinler.

“Bir kaleci alıyoruz, 4 Milyon TL, 2 ile çarpıyorlar, ‘Sokağa para attınız’ diyorlar. Ne beceriksizliğimiz kalıyor, ne başka bir şey. Böyle bir kırılgan taraftar kitlesi olabilir mi? Şeffaflık, samimiyet istemiyor musunuz? Ligin en iyi 10 kalecisinden bu arkadaş.

Lemina o zaman gündemde değildi, şu anda gündemde.

Oyuncular %15 indirim yaptı. 4 kişi imzalamadı, bizle papaz oldular. Biz de papaz olmayı biliriz. Bütün futbolculara teşekkür ederiz, Belhanda ve Feghouli de dahil. Teknik kadro inşallah onları en iyi şekilde hazırlayarak şampiyonluğa ulaşacağız.

Tekrar ediyorum bütün futbolcular önce Galatasaray’a gelir, Galatasaray ile görüşür, Galatasaray anlaşmaz ise başka takımlara gidebilir! Kaç katına? O da bizi ilgilendirmez”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: