Teknoloji

NBA 2K21 Demo Sürüm Yayınlandı [İndir]

Take-Two Interactive’in sahibi olduğu 2K Games tarafından geliştirilen en yeni basketbol oyunu NBA 2K21’in demo sürümü yayınlandı. PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında yayınlanan demo sürüm, oyunculara dört farklı takımda NBA 2K21’in yeni mekaniklerini test etme imkanı sunuyor.

Kobe Bryant ve the All-Time Lakers, Bill Russell ve the All-Time Celtics, Giannis Antetokounmpo ve the Milwaukee Bucks ya da Kawhi Leonard ve the Los Angeles Clippers takımlarından birini seçebileceksiniz. Demoda ayrıca ‘MyPLAYER’ özelliğinin de bulunacağını ifade edelim.

NBA 2K21 demo sürümdeki ilerlemeler tam sürüme aktarılabilecek

- NBA 2K21 Demo Sürüm Yayınlandı [İndir]

NBA 2K21'de Kaydedilen 'MyTEAM' İlerlemeleri Yeni Nesil Konsollara Aktarılabilecek

Yenilenen atış mekanikleri de dahil olmak üzere oyundaki tüm geliştirmelerin test edilmesine imkan sağlayacak demo sürüm, oyunseverlerin bu yılki oyunden neler beklemesi gerektiği hakkında ipucu sağlayacak. Dahası, oyunseverler gelecek ay oyunun tam sürümü piyasaya çıktığında demodaki verilerini tam sürüme aktarabilecekler.

Bildiğiniz gibi koronavirüs salgını, NBA sezonunun gecikmesine neden oldu. Bu nedenle 2K Games, NBA 2021’de oyuncu istatistiklerini güncellemek için mevcut sezonun sona ermesini bekleyecek. NBA 2K21’in PC versiyonuna buradan, PlayStation 4 sürümüne buradan, Xbox One sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun demo sürümünü, satın al seçeneğinin altındaki 'Try it demo' butonuna tıklayarak yükleyebilirsiniz.

NBA 2K21 demo sürüm tanıtım videosu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: