Teknoloji

Netflix, İlk Türk Filmi Yarına Tek Bilet [Fragman]

Netflix, 3 orijinal Türk dizisinin ardından bu kez ilk orijinal yerli filmini yayınlayacak. Platformun en baştan bu yana yayıncılığını üstlendiği ilk yerli film Yarına Tek Bilet, Ankara’dan İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki insanın hikayesini anlatıyor. Daha önce Atiye’de de izlediğimiz Metin Akgülder ve Çukur ile adını duyuran Dilan Çiçek Deniz, filmde başrolleri paylaşıyorlar. 

Aynı kompartmana birbirlerinden habersiz şekilde bilet alan bu iki yabancının, aslında geçmişlerinde bazı ortak yönler bulunuyor. Yolculukları boyunca bu ortak yönlerinin ve geçmişteki hikayelerinin nasıl aydınlandığına tanıklık ediyoruz. Anlaşılan o ki Netflix, dizi kategorisindeki yaptığı gibi fantastik bir yapımla değil, bu kez yerli izleyiciye daha çok hitap edecek olan romantik bir filmle atılım yapmak istiyor.

Netflix’in ilk Türk filmi Yarına Tek Bilet fragmanı:

Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Aile Arasında, Çok Film Hareketler Bunlar gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan Ozan Açıktan oturuyor. 

Tüm dünya ile aynı anda 19 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak Yarına Tek Bilet, Netflix’in Türkiye’deki yerli yapım şirketleriyle iyice kaynaştığının da bir kanıtı. Yarına Tek Bilet hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: