Teknoloji

Nvidia, GeForce Now’a Instagram Tarzı Oyun Filtreleri Ekledi

Nvidia’nın büyük umutlarla geliştirilen oyun platformu GeForce Now’a önemli bir özellik geldi. Şirket, Freestyle teknolojisiyle oyunlara Instagram’daki filtrelere benzer görüntü filtreleri sunuyor. Bu teknolojiyle birlikte sizler de oyunları farklı filtrelerle oynayabileceksiniz. Örneğin, istediğiniz bir oyuna sepya tonları uygulayabilir, rengi ve kontrastı artırabilir, gece modunda mavi ışığı azaltıp HDR’ı açabilirsiniz. 

GeForce Now ne sunuyor?

- Nvidia, GeForce Now’a Instagram Tarzı Oyun Filtreleri Ekledi

Oyunları bilgisayara kurmadan bulut üzerinden oynama imkanı sunan GeForce Now, getirdiği yeni özelliklerle de oyun sektörünün yönünü değiştirmeye başladı. Özellikle sistemi yeterli olmayan pek çok bilgisayar kullanıcısı GeForce Now gibi platformlara yönelerek “bilgisayarım ısındı, kastı” problemi yaşamadan oyunu oynama şansına erişiyor. Elbette şu an son derece sınırlı sayıda oyun için çıkış yapan GeForce Now, düzenli olarak yeni oyunların duyurusunu yapıyor. 

Nvidia’nın GeForce Now’a getirdiği son özellik ise oyunların görüntüsünü istediğiniz gibi değiştirmenizi sağlayacak. Tıpkı kendi fotoğrafınıza yaptığınız filtreler gibi oyunun ışık ayarlarını değiştirmenizi sağlayacak bu özellik, kişiselleştirme yöntemleriyle de  oyuncuların beğenisine sunulacak.

NVIDIA GeForce Ekran Kartlarının Zamana Göre Fiyat/Performans Değişimi

Nvidia, bunun dışında Destiny 2’ye de Highlights desteği ekledi. Bu özellik ise önlemli oyun anlarını otomatik olarak algılayıp yakalamak için kullanılıyor. Böylece manuel klipler oluşturmak zorunda kalmadan oyundaki önemli anları otomatik olarak kaydedebiliyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: