Teknoloji

OPPO, Akıllı TV Pazarına Gireceğinin Sinyallerini Verdi

Ülkemizde de hizmet veren bir teknoloji firması olan OPPO, akıllı telefonlardan akıllı saatlere ve bilekliklere kadar teknolojinin birçok alanında üretim yapıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde 5G desteğine sahip Reno4 ve Reno4 Pro akıllı telefonlarını tanıtan firma, Çin’in sosyal medya sitesi Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımda akıllı TV pazarına gireceğinin sinyallerini verdi.

OPPO’nun şu anda 5G teknolojisini destekleyen birçok teknolojik ürünü bulunuyor. Weibo üzerinden yapılan paylaşımda da 2020 yılı içerisindeki 5G stratejisinden bahseden Çinli şirket, yakında tüm 5G ürünlerini düşük ve orta sınıf cihazlar için erişilebilir hâle getireceğini duyurdu. Bu paylaşımda yer alan bir televizyon görseliyse OPPO’nun akıllı TV pazarına gireceğinin doğrulamış oldu.

OPPO’nun akıllı televizyon modelleri 2020 yılının ikinci yarısında piyasaya sürülecek:

- OPPO, Akıllı TV Pazarına Gireceğinin Sinyallerini Verdi

OPPO, yapılan paylaşımda şirketin akıllı TV’lerinin ne zaman piyasaya sürüleceğinden bahsetmedi. Bununla birlikte geçtiğimiz aylarda şirketin üst düzey yetkililerinden Liu Bo, OPPO’nun akıllı TV modellerinin 2020 yılının ikinci yarısında tanıtılacağını ve şirketin IoT (Nesnelerin İnterneti) konusundaki teknolojilere daha fazla önem vereceğini söylemişti.

Bu noktada OPPO’nun IoT ürünleri genellikle kişisel kullanım, seyahat kullanımı, ofis kullanımı ve aile içi kullanım olmak üzere dört farklı kategori altında ele alınacak. Bunun öncesinde OPPO, akıllı kulaklık ve akıllı saat olmak üzere iki büyük sektöre giriş yapmıştı. Bu yılın ikinci yarısında OPPO imzalı akıllı TV’lerin piyasaya sürülmesiyle birlikteyse şirket, hedeflerine biraz daha yaklaşmış olacak.

Oppo, Enco W51 Kablosuz Kulaklığını ve Smart Band Akıllı Bilekliğini Tanıttı

OPPO’nun akıllı televizyonuna dair bilinenler şimdilik bu kadarla sınırlı. Şirketin, ürünleriyle ilgili detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde paylaşması bekleniyor. Konuya dair herhangi bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: