Teknoloji

PlayStation'ın Resmi Sitesinde Keşfedilen Uyarı Mesajı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, bu yılın sonlarına doğru yeni oyun konsolu PlayStation 5'i piyasaya sürecek. Oyunseverleri heyecanlandıran özelliklere sahip olan bu konsolla ilgili fiyat haricindeki neredeyse tüm detaylar gün yüzüne çıktı. Yaşanan son gelişmeyse PlayStation 5'le ilgili yeni bir detayı daha gözler önüne seriyor.

PlayStation'ın resmi internet sitesini kurcalayan bir PlayStation hayranı, internet sitesinin kaynak kodlarına eklenmiş olan bir uyarı mesajı keşfetti. Bu uyarı mesajı, PlayStation 5'i satın almayı dört gözle bekleyen oyunseverleri yakından ilgilendiriyor. Dilerseniz hemen, PlayStation'ın resmi internet sitesine eklenen bu uyarı mesajının ne olduğuna yakından bakalım.

- PlayStation'ın Resmi Sitesinde Keşfedilen Uyarı Mesajı

Görünüşe göre Sony, yaklaşmakta olan yeni oyun konsolu için her oyunsevere sadece bir adet sipariş hakkı tanıyacak. Çünkü PlayStation 5'in kaynak kodlarında tespit edilen uyarı mesajında, oyunseverlerin PlayStation 5'in sadece bir sürümüne sahip olacakları belirtiliyor. Ayrıca aynı uyarı mesajı, sepete birden fazla PlayStation 5 eklemesi yapılamayacağını da ortaya koyuyor. 

PlayStation 5'in Ağırlığı Ortaya Çıktı (Epey de Ağırmış)

PlayStation'ın internet sitesine eklenen bu uyarı mesajı, Sony'nin daha çok oyuncuya ulaşabilme isteğinden kaynaklanıyor gibi görünüyor. Çünkü bu uyarı mesajından anlaşılan şey, her oyuncunun bir sipariş verirken sadece bir PlayStation 5 satın alabileceği. Bu sayede bir oyunsever, sadece bir adet PlayStation 5 satın alabilecek ve PlayStation 5 stokları, farklı farklı oyunculara dağıtılmış olacak.

- PlayStation'ın Resmi Sitesinde Keşfedilen Uyarı Mesajı

PlayStation 5'in hala bilinmeyen bazı yönleri var. Örneğin bu oyun konsolunun net çıkış tarihi ve fiyatı şu an için bilinmiyor. Oyunseverler de özellikle bu iki detayı merak ediyorlar. Her ne kadar PlayStation 5'in fiyatı ile ilgili bugüne dek ortaya atılmış bazı iddialar bulunuyor olsa da oyunseverler, Sony tarafından yapılacak açıklamalardan sonra PlayStation 5'in fiyatını öğrenme imkanı yakalayacaklar gibi görünüyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: