Teknoloji

Pokemon Unite, Switch, iOS ve Android İçin Duyuruldu

Gerçek zamanlı, takım tabanlı strateji oyunu Pokemon Unite, Nintendo Switch, Android ve iOS için duyuruldu. Yeni Pokemon oyunu, Honor of Kings ve Call of Duty: Mobile gibi mobil platformların popüler ücretsiz çevrimiçi oyunlarının arkasındaki Tencent stüdyosu TiMi Studios tarafından geliştiriliyor.

Pokemon Presents canlı yayını sırasında Pokemon Company başkanı Tsunekazu Ishihara tarafından açıklanan Pokemon Unite, tarzıyla popüler MOBA oyunlarına çok benziyor. Oyuncuların takımlarıyla iki farklı koridordan ilerleyerek birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacağı oyunda oyuncular, seviye atlayarak pokemonlarına yeni yetenekler kazandırabilecek.

Pokemon Unite, tarzıyla League of Legends'i hatırlatıyor

- Pokemon Unite, Switch, iOS ve Android İçin Duyuruldu

Yeni Pokemon oyunu, tarzıyla Riot Games'in popüler MOBA oyunu League of Legends'a oldukça benziyor. Pokemon Unite, 5'er kişilik takımların mücadelesine sahne olacak. Savaş, üçer kulenin yer aldığı iki koridorlu haritada gerçekleşirken, haritanın orta kısmında orman yer alacak. Oyuncular, oyun içindeki hedefleri tamamlarken Pokemon'larına seviye atlatacak.

- Pokemon Unite, Switch, iOS ve Android İçin Duyuruldu

Oyundaki oynanabilir Pokemon'lar; Pikachu, Charmander, Squirtle, Bulbasaur, Machop, Snorlax, Haunter, Talonflame, Clefairy, Riolu olarak açıklandı. Ayrıca oyunda Pokemonların evrim geçirmiş versiyonları da oynanabilecek. Muhtemelen Pokemon evrimleri oyun içerisinde seviye atladıkça gerçekleşecek. Yani Charmander aldığınızda oyun içerisinde seviye atlayarak savaşa Charizard olarak devam edebileceksiniz.

Pokemon Cafe Mix, Nintendo Switch, Android ve iOS İçin Yayınlandı

Oynaması ücretsiz olarak yayınlanacak Pokemon Unite için çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Yeni Pokemon oyunu, Switch ve mobil platformlar arasında çapraz oyun desteğiyle gelecek.

Pokemon Unite fragmanı:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: