Teknoloji

Predecessor’ın Kapalı Alfa Tarihi Video ile Duyuruldu

Son dönemlerde Fortnite ile adeta şahlanan Epic Games, 2016 yılında Paragon isimli oynaması ücretsiz bir MOBA oyunu piyasaya sürmüştü. Mart 2016’da oyunu erken erişime açan Epic Games, aradan geçen yaklaşık iki yılın ardından oyuncu yetersizliği gibi nedenlerle oyunun tüm sunucularını kapatmış ve deyim yerindeyse Paragon’un fişini çekmişti.

Paragon defterini 2018 yılında kapatan şirket, oyunla ilgili tüm varlıkları ise Unreal Engine Marketplace aracılığıyla serbestçe kullanılabilir hale getirmişti. Şimdiyse Omeda Studios, üçüncü şahıs MOBA oyununu yenilenen grafikler ve yeni bir isimle yeniden piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket, ‘Predecessor’ adı verilen yeni oyunun Paragon gibi “görünen ve hissedilen” bir oyun olmasına rağmen, tam bir kopya olmadığını iddia ediyor.

Omeda Studios, Predecessor’ın kapalı alfa tanıtım fragmanını yayınladı:

Geliştirici ekip, Paragon’un ‘yeniden yapılandırması’ diyebileceğimiz Predecessor için bugün resmi Twitter hesabından bir tanıtım videosu yayınladı. Video ile oyunun kapalı alfa duyurusunu yapan şirket, paylaşılan videoda oyun içerisinden bazı oynanış sahnelerine yer verdi.

1 dakika 30 saniye uzunluğundaki bu tanıtım videosunda, oyunda oyuncuları nelerin bekleyeceğine kısa bir bakış atıyoruz. MOBA türündeki oyunun Paragon’daki tüm karakterlere sahip olacağını web sitesinde söyleyen Omeda Studios, oyunun gelişim süreci devam ettikçe farklı oyun modlarına kavuşacağını da belirtiyor.

Horizon Zero Dawn’ın Steam Türkiye Fiyatına “E Yok Artık” Dedirtecek Zam

Tam sürümünün çıkış tarihi henüz bilinmeyen Predecessor, kapalı alfa sunucularını 10 Temmuz 2020’de ziyaretçilere açacak. Daha önce Paragon oynamış olanlar ya da yeni bir macera arayanların, kapalı alfa sunucularında oynayabilmek için oyunun web sitesinden kayıt olması gerekiyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve kayıt olmak için buradaki bağlantıya tıklayabilir, oyunun resmî web sitesine ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: