Teknoloji

Quake 3, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden bir tanesi olan Bethesda, geçtiğimiz günlerde düzenlediği "QuakeCon At Home" isimli bir etkinlikte, pek çok oyuncunun gönlüne taht kurmasını sağlayan bir söz vermişti. Bu söz, FPS türünün atası olarak kabul edebileceğimiz Quake oyunlarının ücretsiz olarak dağıtılmasıydı. Şirket, verdiği sözü tutarak Quake ve Quake 2 oyunlarını ücretsiz olarak dağıttı.

Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, serideki üç oyunun da ücretsiz dağıtılacağı açıklanmıştı. Hal böyle olunca da oyunseverler, Quake 3'ün ücretsiz olarak dağıtılacağı günü beklemeye başlamışlardı. Beklenen gün geldi ve Bethesda, pek çok oyunseverin yıllarını harcadığı Quake 3'ü ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Oyun, 3 gün boyunca ücretsiz olarak edinilebilecek.

- Quake 3, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Quake 3, konusu itibarıyla serinin diğer oyunlarına benzerlik gösteriyor. Ancak bu oyunun hayranları, oyunu daha iyi bir noktaya getirebilmek için çeşitli modlar da oluşturdular. Oyuna ücretsiz olarak sahip olduktan sonra internette yapacağınız aramalar, bambaşka bir Quake 3 deneyimi yaşamanızı sağlayabilir.

The Last of Us Part II, ABD’de PlayStation Tarihinin En Çok Satan 3. Oyunu Oldu

Bethesda'nın ücretsiz olarak dağıtmaya başladığı Quake 3, fazlasıyla eski bir oyun. Haliyle bu oyunu günümüzdeki hemen her bilgisayarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bu deneyim sizlere, FPS türü oyunların nereden nereye geldiğini anlamanıza yardımcı olacak. Peki Quake 3'e ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

- Quake 3, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu

Quake 3'e sahip olmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. Bethesda'nın geliştirdiği Bethesda Launcher isimli uygulamayı indirdikten sonra eğer varsa mevcut hesabınıza giriş yapın. Eğer daha önce Bethesda hesabı oluşturmadıysanız, yine bu uygulama üzerinden hesap oluşturun. Uygulama sizleri, Quake 3'e rahatlıkla ulaştıracak. Uygulamayı hemen indirmek için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: