Teknoloji

Rainbow Six: Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Video oyun sektörünün popüler isimlerinden olan Ubisoft, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Üstelik şirket, az sayıda kampanya düzenliyor olsa da bu kampanyalarla ses getirmeyi başarıyor. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Ubisoft, bu kez en popüler oyunlarından bir tanesini birkaç günlüğüne de olsa ücretsiz olarak oynanabilir hale getiriyor.

Ubisoft tarafından 2015 yılında piyasaya sürülen Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, yeni kampanya kapsamında 11-15 Haziran tarihleri arasında ücretsiz oynanabilir olacak. Üstelik satın almak isterseniz ciddi bir indirim sunulduğunu da belirtelim.

- Rainbow Six: Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, 5'e 5 takımlarla oynanan aksiyon dolu bir oyun. Çevrimdışı da oynanabilen oyunda çevrimiçi modun çok daha popüler olduğunu açıkça ifade etmek gerekiyor. Genel hatlarıyla Counter-Strike: Global Offensive'e benzeyen bu oyunu benzersiz kılan şey, farklı özelliklere sahip operatör yani karakterlerin seçilebiliyor oluşu.

Ubisoft'un 15 Haziran'a kadar devam edecek Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kampanyası, tüm platformlarda geçerli. Yani PlayStation, Xbox ve PC kullanıcıları, bu kampanya kapsamında Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i ücretsiz olarak oynama imkanına sahip olacaklar. Üstelik bu süreçte oyundaki tüm modlar deneyimlenebilecek ve oyuncular, sunulan 20 operatörün tamamının farklı özelliklerini test edebilecekler.

PS Vita Oyuncularının Favorisi Persona 4 Golden, Yakında PC'ye Geliyor

- Rainbow Six: Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Oyunseverler, dört gün boyunca ücretsiz olarak oynayabilecekleri oyunu beğenirlerse, yüzde 50 ile yüzde 67 oranında değişen indirimlerle de oyunu satın alabilecekler. Dolayısı ile Ubisoft'un hem ücretsiz deneme hem de büyük bir indirim sunduğu söylenebilir.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege'i şimdiden indirmeye başlayabilirsiniz

Kısa süreliğine ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyunların en büyük sorunu, indirme süresi. Özellikle de ülkemizdeki oyuncuların veryansın ettikleri bu husus, Ubisoft tarafından gözardı edilmemiş gibi görünüyor. Çünkü eğer Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i 4 gün boyunca ücretsiz olarak denemek istiyorsanız, indirme işlemini şimdiden başlatabiliyorsunuz. Böylece kampanyanın geçerli olduğu sürenin büyük bir kısmını oyunun indirilmesini beklemekle geçirmiyorsunuz.

- Rainbow Six: Siege Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Ubisoft'un yarın itibarıyla ücretsiz olacak Tom Clancy's Rainbow Six Siege'e erişmek için yapmanız gerekenler

  • Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açın. Eğer zaten halihazırda kullandığınız bir Ubisoft hesabınız var ise bu hesaba da giriş yapabilirsiniz. Ubisoft hesabı oluşturmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "PC", "Xbox" ya da "PlayStation" yazan bir butonların  olduğunu göreceksiniz. Kendi oyun platformunuza tıklayın.
  • Kısa bir süre bekleyin. Bu bekleyişin ardından karşınıza, "Oyun Uplay kütüphanene başarıyla eklendi." yazan bir uyarı çıkacak.
  • Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için "Uplay" isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bulunduğunuz sayfada zaten Uplay'i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay'i indirin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Uplay'de bulunan kütüphaneyi kullanarak ücretsiz olarak sunulan Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'i indirmeye başlayın.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: