Teknoloji

Riot Games, Valorant Rekabetçi Modun Ertelendiğini Açıkladı

League of Legends'ın geliştiricisi Riot Games'in bu ayın başlarında yayınladığı yeni çok oyunculu FPS oyunu Valorant, ikinci güncellemesini aldı. Valorant'ın yeni 1.02 yaması, karakter dengelemelerinin, hata düzeltmelerinin ve arayüz güncellemelerinin yanı sıra Rekabetçi moduyla dikkat çekti.

Oyuncuların başarı sırasına göre derecelendirilmesini sağlayacak olan mod, oyuncular arasındaki rekabeti artırmayı hedefliyor. Ancak Valorant'ın Rekabetçi mod, güncellemeyle oyuna dahil olmasına rağmen henüz erişime sunulmadı. Riot, sosyal medyada yaptığı açıklamayla modun neden geciktiğine açıklık getirdi.

Valorant Rekabetçi Mod için birkaç gün daha beklemek gerekecek

- Riot Games, Valorant Rekabetçi Modun Ertelendiğini Açıkladı

Riot, Valorant Twitter hesabından yaptığı duyuruda, oyun modunda rekabeti riske sokan bir hata bulduğunu ve bu yüzden Rekabetçi modu bir süre kapalı tutacağını açıkladı. Gecikme için oyunculardan özür dileyen geliştirici, düzeltme için olabildiğince hızlı çalıştıklarını ve sorunun çözülmesiyle Rekabetçi modu açacaklarını belirtti.

Rekabet modunun ne kadar süre kapalı kalacağına da açıklık getiren Riot, modun tahmini olarak bir veya iki gün sonra etkinleştireceğini söyledi. Riot Games'in duyurusu; Kuzey Amerika, Latin Amerika ve Brezilya'da yayınlanan yamalarda bazı hatalar farkettiğini açıklamasının ardından geldi. Anlaşılan Valorant'ın rekabeti kızıştıracak modu için kısa bir süre daha bekleyeceğiz.

VALORANT'a Teslim Olma Seçeneği Geliyor

Valorant'ın 1.2 yamasıyla birlikte Rekabet modu üzerinde bazı değişiklikler de yapıldı. Dereceli kademelerinin simgeleri güncellendi ve zirvedeki Valorant kademesine Işıyan adı verildi.
Dereceli yerleştirmelerinde arkadaşlarınızla birlikte oynarken yaşadığınız beceri farklılıkları için mevcut aralık genişletildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: