Teknoloji

Ritim Tabanlı FPS Oyunu Metal: Hellsinger Duyuruldu

Şeytani düşmanlar, güçlü silahlar ve metal müzikle dolu birinci şahıs nişancı oyunu Metal: Hellsinger, yayınlanan fragmanla resmen duyuruldu. Ritim tabanlı aksiyon macera oyununda cehennemden gelen ölümcül yaratıkları öldürmek kadar metal müziğin ritmine uyum sağlamak da önemli.

Metal: Hellsinger, DOOM'u andıran cehennem atmosferini, ritim tabanlı mekaniklerle birleştiriyor. Oyunda şarkının ritmine göre hareket ediyor ve saldırıyorsunuz. Puanınız, kombo metrenizin yükselmesini sağlayan çeşitli faktörlere bağlı olarak yükseliyor. Ayrıca Devil May Cry'daki kırmızı kürelere benzer şekilde, toplayacağınız ruhlarla yeni silahlar alabiliyorsunuz.

Metal: Hellsinger'da müzik eşliğinde cehennemi birbirine katacaksınız

- Ritim Tabanlı FPS Oyunu Metal: Hellsinger Duyuruldu

Metal: Hellsinger'da yarı insan, yarı şeytan ve intikam takıntılı bir karakter olarak cehennemin en zorlu topraklarında korkusuzca savaşacak ve Kızıl Yargıç ile destansı bir karşılaşmaya hazırlanarak şeytan ordularını ve liderlerini yok edeceksiniz. Ritme ne kadar uyarsanız müzik o kadar çarpıcı hâle gelecek, düşmanlarınıza çok daha fazla yıkım getireceksiniz.

İnsanlığın Robot Bedenlerde Dünyayı Kurtaracağı Disintegration'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yıkım götüreceğiniz uğursuz topraklar, binlerce cehennemin birleşiminden oluşuyor ve sizi Voke'un buzlu dünyasından Stygia'ın metalik atmosferine kadar kadar cehennemin en amansız köşelerine götürecek. Hikayeyi bitirdikten sonra isterseniz liderlik tablolarını fethedebilecek ya da Mücadele Modu'nda arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz.

- Ritim Tabanlı FPS Oyunu Metal: Hellsinger Duyuruldu

Payday 2'de yönetmen, Battlefield 3 ve Battlefield: Bad Company 2 gibi oyunlarda baş tasarımcı olarak görev yapan David Goldfarb, projenin öne çıkan isimleri arasında yer alıyor. Ayrıca oyunun müzikleri ise Matt Heafy (Trivium), Mikael Stanne (Dark Tranquillity), Björn Strid (Soilwork), ve Alissa White-Gluz (Arch Enemy) gibi metal yıldızları ile birlikte yaratıldı.

DOOM’u Çalıştırabilen Cihazlar Listesine 'Playdate' Eklendi

Metal: Hellsinger, gelecek yıl PS4, Xbox One ve PC'nin yanı sıra yeni nesil konsollara da gelecek. Oyunun yayınlanan ilk fragmanıyla silahlara, mekaniklere ve metal müziğin ritmine daha yakından bakabilirsiniz.

Metal: Hellsinger fragman:

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: