Teknoloji

Sabırsızlıkla Beklenen Halo Infinite Ertelendi

Oyuncuların en sevdiği oyun serileri arasında yer alan Halo, yakında Halo Infinite isimli yepyeni bir oyunuyla yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyordu. 23 Temmuz günü düzenlenen Xbox Games Showcase'de duyurulan oyun, aynı etkinlikte 8 dakikalık oynanış videosuyla da karşımıza çıkmıştı.

Microsoft, yaptığı bir duyuruda Halo Infinite'in çıkış tarihini net bir şekilde olmasa da paylaşmıştı. Şirket, oyunun Xbox Series X ile birlikte piyasaya sürüleceğini söylemişti. Yani oyun, bu yılın sonlarına doğru bizimle buluşacaktı. Ancak Halo tarafından paylaşılan yeni açıklamayla birlikte her şey değişti.

Halo Infinite ertelendi:

- Sabırsızlıkla Beklenen Halo Infinite Ertelendi

Halo Infinite'i geliştiren 343 Industries'in başkanı Chris Lee, yaptığı yeni açıklamada Halo Infinite'in ertelendiğini duyurdu. Chris Lee, açıklamasında oyunun içinde COVID-19'un da bulunduğu 'birçok nedenden dolayı' 2021 yılına ertelendiği ifadelerine yer verdi. Chris Lee'nin açıklamasının tamamı şu şekilde oldu:

"Bugün toplulukla önemli bir Halo Infinite geliştirme güncellemesi paylaşmak istiyorum. Ekibimizin vizyonumuza uyan bir Halo oyun deneyimi sunmak için yeterli zamana sahip olmasını sağlamak üzere çıkış tarihimizi 2021'e erteleme kararı aldık.

GTA Online'a Gelen Son Güncellemeyle Birlikte Yat Görevleri Oyuna Eklendi

Oyunu erteleme kararı, tüm yıl boyunca bizi etkileyen ve hâlâ etkilemeye devam eden COVID'in de içinde bulunduğu geliştirme zorluklarına katkı sağlayan birçok nedenin sonucuydu. Geliştirme zorluklarına çözüm bulmaya ve muhteşem bir oyun yapmaya kendilerini adayan 343 Industries'teki ekibimizin yoğun çalışmasına teşekkür etmek isterim. Ancak oyunu bu zamanda çıkarmak oyunun başarısı ve ekibimizin iyiliği için sürdürülebilir bir şey değil.

"Bunun birçoğunuzu hayal kırıklığına uğratacağını biliyoruz ve biz de aynı duyguları taşıyoruz. Topluluğun yıllar boyu gösterdiği tutku ve destek muhteşem ve ilham vericiydi. Oyunumuzu bu yaz topluluğumuzla birlikte oynamaktan daha fazla istediğimiz bir şey yoktu. Ek zaman, en tutkulu Halo oyununu hayranlarımızın beklediği kalitede çıkarmak için gereken önemli işleri bitirmemize izin verecek."

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: