Teknoloji

Samsung’un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

Samsung, 20 Şubat 2019’da düzenlediği etkinlikte Galaxy S10 ailesi ile birlikte ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold‘u tanıtarak, dikkatleri üzerine çekmişti.

Ancak, sonraki aylar Samsung için pek de iyi geçmedi ve telefonun ekranında yaşanan sorunlar nedeniyle Galaxy Fold’un, piyasaya çıkış tarihi sürekli ertelendi.

Samsung, ekran problemlerini ve menteşe sorununu gidermek için aylardır telefonu onarmak için çalıştı ve ardından Galaxy Fold’u piyasaya sürdü. Ancak kullanıcıların güvenini kaybeden telefon, beklenilen satış rakamlarına ulaşamadı.

SAMSUNG’DAN KATLANABİLİR YENİ TELEFON: GALAXY Z FLIP

Samsung, geçtiğimiz günlerde düzenlediği etkinlikte Motorola RAZR tarzı dikey bir biçimde katlanabilen ikinci katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip’i tanıttı. Ancak yeni gelen bilgilere göre, bu telefonun ekranında da bazı problemler bulunuyor.

samsungun ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunlari var - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

GALAXY Z FLIP’İN EKRANI ÇATLADI

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan bir Galaxy Z Flip kullanıcısı, telefonu satın alır almaz katladığında ekranın çatladığını belirtti.

Mondoir isimli Twitter kullanıcısı, ”Samsung Galaxy Z Flip’i biraz önce aldım ve daha sonra kutuyu açarak koruyucu filmi ekrandan kaldırdım. Daha sonra katlanabilir telefonu katlamaya çalıştım ve ekran bu hale geldi.” ifadelerini kullandI ve aşağıdaki fotoğrafı paylaştı.

samsungun ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunlari var 1 - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

Samsung Galazy Z Flip’te böyle bir sorunun meydana gelmesi, kullanıcıları bir hayli tedirgin etse de piyasada bulunan bütün Galaxy Z Flip modellerinde aynı sorunun oluşacağını söylemek şimdilik çok zor. Bu nedenle telefonu almak isteyen kullanıcıların biraz daha beklemesinde fayda var.

http: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

http: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

http: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

http: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

http: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları varhttp: - Samsung'un ikinci katlanabilir telefonunda da ekran sorunları var

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: