Magazin

Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde bir sır daha öğrenilecek

Sen Çal Kapımı fragman videosu bu hafta Serkan ve Eda arasında bir sırrın daha ortadan kalkacağını gösterdi. Eda’nın Serkan’ın çevresinden öğrendikleri kendisini oldukça şaşırtacak. İşte Sen Çal Kapımı dizisi yeni bölüm tanıtımı ve bu hafta dizide yaşanacaklar…

SEN ÇAL KAPIMI FRAGMAN VİDEOSU

SEN ÇAL KAPIMI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Eda’yı paparazzilerden kurtarır. Hem de alacağı ödülü, Selin’le konuşmasını ve aylardır üzerinde çalıştığı sözleşmeyi umursamadan.

Eda, ilişkilerinin bambaşka bir boyut kazandığını düşünüyor artık. Ama gerçekten öyle mi? Ertesi gün Serkan Bolat ortadan yok oluyor, kimse nerede olduğunu bilmiyor. Selin hariç! Eda çıldırıyor bunu öğrenince. Selin ise aşırı mutlu.

Eda, Serkan’ın yokluğunda, önemli bir müşteriye imkansız bir işi bir günde bitireceğine söz vermiş bulunur. Serkan ortaya çıkınca ofiste kavga gürültü giderek büyür. Ekip Eda ve Serkan tarafında ikiye bölünür. Eda bir taraftan Serkan’ın nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışırken bir taraftan da müşterinin işini yetiştirmeye çalışır. Serkan ile Eda arasındaki gerginlik birlikte sabahladıkları bir gecede son bulacaktır.

GÖNDER - Sen Çal Kapımı 6. bölüm fragmanı: Yeni bölümde bir sır daha öğrenilecek

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: