Magazin

Son Dakika: MasterChef'te kim öldü? MasterChef Serhat neden yok? Serhat Doğramacı kimdir? | Video

MasterChef 24 Eylül perşembe akşamı şefler yarışmacılarla sohbet etti. Şefler söze başlamadan önce Serhat ile ilgili baş sağlığı diledi. Peki ama MasterChef Serhat neden yok? MasterChef’te kim öldü?

MasterChef Serhat neden yok ?

MasterChef 24 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümde oynanacak takım oyunu öncesi şefler, yarışmacılarla muhabbet etti. Bu sırada söze başlamadan önce üç şef de dün bir ara yarışmada ortadan kaybolan Serhat’a baş sağlığı diledi.  Dün bir yakını rahatsızlandığı için izin alarak giden Serhat Doğramacı’nın hangi yakını öldü söylenmedi. Ancak şeflerin nişanlısını da baş sağlığı dilediğini hesaba katarsak, Serhat’ın nişanlısının bir yakını ölmüş olabilir. 

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5f6ce9c0c8c3730d0867bd07″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/magazin/masterchefte-kim-oldu-masterchef-serhat-neden-yok-serhat-dogramaci-kimdir” target=”_blank” >Son Dakika: MasterChef'te kim öldü? MasterChef Serhat neden yok? Serhat Doğramacı kimdir? | Video </a> - Son Dakika: MasterChef&#039;te kim öldü? MasterChef Serhat neden yok? Serhat Doğramacı kimdir? | Video

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: