Teknoloji

Sony Çalışanlarına Özel PS4 DualShock Tasarımı (Video)

Konsol dünyanın en güçlü markalarından PlayStation’ın geliştirilmesi ve pazarlanmasında görevli Sony çalışanlarının nasıl bir PlayStation’a ya da DualShock oyun koluna sahip olduğunu hiç düşündünüz mü? Bir YouTuber, paylaştığı video ile Sony çalışanlarına özel DualShock oyun kolu tasarımlarını ve ambalajlarını ortaya çıkardı.

YouTuber MetalJesusRocks tarafından kutu açılışı yapılan özel DualShock oyun kolları, Kanada'nın Ontario eyaletindeki bir izleyicisi tarafından PS4 20. Yıl Özel Sürüm satın alınırken keşfedilmiş. Konum önemli çünkü Ontario aynı zamanda Sony’nın Kanada’daki genel merkezinin bulunduğu yer.

Üzerinde Sony Kanada genel merkezinin çizimi bulunan DualShock 4

- Sony Çalışanlarına Özel PS4 DualShock Tasarımı (Video)

Sony, Temmuzda Ücretsiz Olacak PlayStation Plus Oyunlarını Açıkladı

MetalJesusRocks’ın videosunu izlediğimizde, Sony’nin çalışanlarını belki takdir etmek belki de kendilerini özel hissetmelerini sağlamak adına özel DualShock oyun kolları tasarladığını görüyoruz. Her iki oyun kolu kutusunun üzerinde de 2015 tarihi göze çarparken, birinin Operasyon Ekibi, diğerinin ise Müşteri Hizmetleri için özel olarak tasarlandığı belirtiliyor.

Operasyon Ekibi’ne özel DualShock oyun kolunun üzerinde, şirketin Ontario’daki genel merkezinin bir taslak çizimi yer alıyor. Müşteri Hizmetleri’ne özel DualShock oyun kolunun üzerinde ise PlayStation logosunu taşıyan üç insanın silüeti yer alıyor. Muhtemelen her iki özel sürüm oyun kolundan da dünya üzerinde birkaç tane bulunuyor.

- Sony Çalışanlarına Özel PS4 DualShock Tasarımı (Video)

The Last of Us Part II, İlk Haftasında En Çok Satan PS4 Oyunu Oldu

Sony, yalnızca DualShock oyun kolu tasarımını değil, kutusunu da özel kılmış. Kutunun üzerinde hem standart DualShock kutularında bulunmayan görseller hem de metinler bulunuyor. Genel olarak Sony’nin PlayStation çalışanlarına özel bir hediye oluşturduğunu söylemek mümkün.

Sony çalışanlarına özel DualShock oyun kolunun kutu açılış videosu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: