Teknoloji

Sony, PS5'in Resmi Web Sitesini Güncelledi

Sony'nin yakında yeni bir PlayStation 5 etkinliğiyle karşımıza çıkacağına dair söylentilerin arttığı bir dönemdeyiz. Herkes merakla yeni nesil konsol hakkında gelecek duyuruları beklerken şirket, resmi sitesini güncelleyerek PS5 sayfasına sistemin öne çıkan bazı özelliklerini listeledi.

Sony, şubat ayında yeni konsolu için bir web sayfası oluşturmuştu, ancak sayfada yalnızca PS5 logosu ve oyuncuların sistemle ilgili güncellemeleri almak için kaydolabilecekleri bir alan bulunuyordu. Resmi PlayStation 5 web sitesi, ilk kez sistemin vadettiği en iyi özellikleri açıklayan bilgilerle güncellendi.

Sony, yeni PS5 sayfasında konsolun özelliklerini listeledi

- Sony, PS5'in Resmi Web Sitesini Güncelledi

Sony, PS5 sayfasında yeni bir özelliğe ya da duyuruya yer vermedi. Şirket, yeni donanımı hakkında daha önce tanıttığı ve vadettiği noktalara değindi. Güncellenen sayfada PS5'in 'yıldırım hızındaki' donanım bileşenleri, konsolun çarpıcı grafikler sunan oyun deneyimi, Dualsense kontrol cihazının dokunsal geri bildirim, uyarlanabilir tetikleyici özellikleri ve konsolun 3D Ses teknolojisi vurgulandı.

Gran Turismo 7'ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Logo, Oyunun PS5 ile Birlikte Çıkacağını Gösteriyor

Sony, bugün saat 23.00'da The Last of Us: Part II'ye daha yakından bakacağımız bir State of Play yayını gerçekleştirecek ve konsol devinin bundan sonraki planı PS5'e yönelik olabilir. Son zamanlarda ortaya çıkan söylentiler, yeni nesil konsol için haziran ayının başında gerçekleşecek bir etkinliğe işaret ediyor.

PlayStation 5'in çıkış tarihi koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmezse Sony'nin, yeni konsolunun tasarımına, çıkış tarihine ve fiyatına dair bilgileri yakın zamanda duyurması olası. PS5'in web sitesinin güncellenmesi, yakında yeni duyuruların gelebileceğine dair bir işaret olabilir. PS5'in güncellenen sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: