Teknoloji

Sony'den Ücretsiz PlayStation Plus Etkinliği

Sony'nin PlayStation kullanıcıları için geliştirdiği servisi PlayStation Plus, ücretli bir PlayStation servisi. Bu servis sayesinde PlayStation oyuncuları, çevrimiçi modu olan oyunları rahatlıkla oynayabiliyor.

Ayrıca Sony, PlayStation Plus abonelerine her ay iki adet ücretsiz oyun dağıtıyor. Örneğin şirket, ağustos ayı için abonelerine Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered ve Fall Guys: Ultimate Knockout veriyor.

PlayStation Plus'ta ücretsiz hafta sonu

- Sony'den Ücretsiz PlayStation Plus Etkinliği

Japonya merkezli teknoloji şirketi, PlayStation sahipleri için bu ay yeni bir kampanya daha yapıyor: ücretsiz hafta sonu. Şirket, resmi internet sitesindeki duyurusunda " 8-9 Ağustos tarihleri arasında PS Plus aboneliğiniz olmasa bile çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınıza katılın" ibaresiyle kampanyasını duyurdu.

Eğer ki bir PlayStation sahibiyseniz ancak PlayStation Plus aboneliğiniz yoksa, bu hafta sonu siz de PlayStation Plus keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Yani herhangi bir ücret ödemeden 48 saatliğine PlayStation Plus'ın nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

- Sony'den Ücretsiz PlayStation Plus Etkinliği

Üstelik bu hafta sonu boyunca Call of Duty: Modern Warfare ve Borderlands 3'ü denemek de ücretsiz. Yani hem iki günlüğüne ücretsiz PlayStation Plus'ı kullanıp hem de hafta sonu için söz konusu bu iki oyunu deneyimleyebilirsiniz.

Sony, PlayStation 4'ün Hala Peynir Ekmek Gibi Sattığını Açıkladı

Sony tarafından PS Plus abonesi olmayanlara verilen bu kampanya 8 Ağustos – 9 Ağustos tarihleri arasında geçerli. Yani bu kampanyadan henüz yeni haberiniz olduysa halen denemek için süreniz ve şansınız var. Abonelik almak isterseniz ise 1 aylık, 3 aylık ve 12 aylık seçenekleri bulunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: