Teknoloji

Star Wars: Squadrons'un Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde Star Wars: Squadrons'un Xbox'ın sitesi üzerinde ortaya çıkışından sonra oyunla ilgili detayların açıklanması bekleniyordu. Bugün, Electronic Arts tarafından Star Wars: Squadrons'un 2 dakikalık fragmanı ve çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Star Wars serisinin yeni oyunu Star Wars: Squadrons, Motive Studios tarafından EA için geliştirildi. 

Oyunun hikâyesi ve oynanışı hakkında ortaya çıkan bilgilere göre Star Wars: Squadrons, Return of the Jedi filminden, 2015 yılında yayınlanan The Force Awakens filmine kadar arada geçen olayları konu edinecek. Bir 'Direniş' pilotu olarak oynayacağımız Star Wars: Squadrons'ta birincil şahıs şeklinde Star Wars serisinin ikon olmuş Asi Güçleri'ne ait olan X-Wing uzay gemilerini kullanıyor olacağız. Tek oyunculu bir hikâyeye ve çok oyunculu bölümlere sahip olacak olan Star Wars: Squadrons, çapraz platform desteğine ve PC ile PlayStation 4 platformlarında da VR desteğine sahip olacak.

Star Wars: Squadrons'un fragmanı:

Electronic Arts, 18 Haziran günü düzenlenecek olan EA Play 2020'de Star Wars: Squadrons'un bir oynanış videosunu da yayınlayacaklarını bugün yayınladıkları fragmanla beraber duyurdu. Ayrıca Electronic Arts bugün yaptığı açıklamada oyunun hikâyesiyle ilgili şu açıklamaları paylaştı:

"Star Wars: Squadrons'un tek oyunculu hikâyesiyle Galaktik İç Savaş'ın sonlandığı günlerde bir Star Wars pilotu olmanın nasıl hissettirdiği deneyimle. Yeni Galaktik Cumhuriyet özgürlük için savaşırken Galaktik İmparatorluk ise düzen istiyor. "

Microsoft'un Bu Yıl Birden Fazla Xbox Modeli Tanıtabileceğini Gösteren Ticari Marka Başvurusu

Star Wars: Squadrons, 2 Ekim 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında satışa sunulacak ve 39,99 dolarlık bir fiyata sahip olacak. Star Wars: Squadrons ile ilgili detaylı oynanış videosunu ve hikâye detaylarını bu hafta perşembe günü düzenlenecek olan EA Play 2020 etkinliğinde görebileceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: