Teknoloji

Steam, 24 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Ücretsiz Yaptı

Valve'ın sahip olduğu ve dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyunsevelerin gönlünü alıyor. Şirket, düzenlediği kampanyalarda bazen bir oyunu bazense bir oyuna ait ek paketi ücretsiz olarak sunuyor. Steam şimdi, popüler bir strateji oyunu olan Crusader Kings II'nin "Horse Lords" isimli bir ek paketini ücretsiz olarak sunmaya başladı.

2012 yılında piyasaya sürülen Crusader Kings II, o dönemlerde en popüler oyunlardan bir tanesiydi. Milyonlarca oyunsever, belirli bir tarihsel dönemde başladıkları bu oyunda kendi tarihlerini yazıyorlardı. Anlatmakla bitiremeyeceğimiz bu oyun, Steam'de ücretsiz olarak bulunuyor ancak geliştiriciler tarafından yayınlanan ek paketler, çeşitli ücretler karşılığında satılıyordu. Şimdi yeni bir kampanya sunan Steam, Horse Lords isimli ek paketi, çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor.

- Steam, 24 TL Değerindeki Bir Ek Paketi Ücretsiz Yaptı

Epic Games'in 3 Hafta Boyunca 3 Bomba Oyunu Daha Ücretsiz Dağıtacağı Söyleniyor

Crusader Kings II'nin ücretsiz olarak sunulmaya başlayan Horse Lords eklentisi, oyunseverler için daha farklı bir deneyim sunuyor. Bu eklentiyle birlikte Crusader Kings II'ye göçebe kabileler gelilyor. Bu da oyuna farklı bir hava katarken göçebe yaşam tarzını benimseyen toplumların yaşamlarına bir bakış atmamıza yardımcı oluyor. 

Horse Lords eklentisini tek başına Steam kütüphanenize eklemeniz bir işe yaramıyor. Çünkü bu eklentiyi kullanabilmek için öncelikle Crusader Kings II'ye sahip olmanız gerekiyor. Ancak bu oyunun kendisi de ücretsiz olduğu için cebinizden yine herhangi bir para çıkmayacağını söyleyebiliriz. Peki bu ücretsiz oyun ve ek pakete nasıl sahip olacaksınız? Dilerseniz hemen bu sorunun cevabına geçelim.

Crusader Kings II'nin Horse Lords isimli ek paketine ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Steam hesabınıza uygulama ya da internet tarayıcısı üzerinden giriş yapın
  • Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Crusader Kings II'nin Horse Lords için başlattığı kampanyaya erişin.
  • "Hesaba Ekle" yazan butona tıklayın. Bu işlem, söz konusu DLC paketini Steam hesabınıza ekleyecektir.
  • Bu ek paketi kullanmak için Crusader Kings II'nin kendisine sahip olmanız da gerekmektedir. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak Crusader Kings II'nin Steam sayfasına erişip, oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: