Teknoloji

Steam, Eğlenceli Bir Platform Oyununu Ücretsiz Yaptı

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, ücretsiz oyun kampanyalarıyla Steam kütüphanesini zenginleştirmek isteyen oyuncular tarafından da yakından takip ediliyor. Şimdiyse Steam, 15 Haziran'a kadar geçerli yeni bir kampanya başlattı ve bu kampanya, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir oyuna ücretsiz sahip olmanızı sağlıyor.

Steam'in yeni kampanyası, "Kao the Kangaroo: Round 2" isimli bir oyunu içeriyor. 3 boyutlu bir platform oyunu olarak karşımıza çıkan oyun, eğlenceli bir deneyimin yanı sıra hoşunuza gideceğinize emin olduğumuz bir grafikle dili ile geliyor.

- Steam, Eğlenceli Bir Platform Oyununu Ücretsiz Yaptı

Far Cry 6, Önceki Oyunlara Göre Daha Egzotik Bir Bölgede Geçebilir

Kao the Kangaroo: Round 2, sizlere tamamlamanız gerek farklı etapların sunulduğu bir oyun. Oyunda bir yandan sizlere verilen bulmacaları çözmeye, diğer yandan da karşınıza çıkan yaratıkları alt etmeye çalışıyorsunuz. Üstelik oyundaki çeşitliliklerin fazla oluşu, sizleri eğlenceli bir deneyimin içerisine çekiyor.

Kao the Kangaroo: Round 2, 128 MB'lik RAM ve 32 MB ekran kartı gibi hemen bilgisayarın destekleyeceği sistem gereksinimlerine sahip. Yani bu eğlenceli oyunu kütüphanenize eklememeniz için hiçbir neden yok diyebiliriz. Peki bu oyuna ücretsiz olarak nasıl sahip olacaksınız?

- Steam, Eğlenceli Bir Platform Oyununu Ücretsiz Yaptı

Kao the Kangaroo: Round 2'ye ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler:

  • Steam hesabınıza giriş yapın.
  • Buradan Kao the Kangaroo: Round 2'nin sayfasına ulaşın.
  • 'Hesaba Ekle' butonuna tıklayın. 
  • Steam kütüphanenizden Kao the Kangaroo: Round 2'yi indirin
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: