Teknoloji

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Oyunseverlerin, düzenlediği kampanyalar nedeniyle zaman zaman uğrak noktalarından bir tanesi olmayı başaran Humble Bundle, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Humble Bundle'ın yeni kampanyası, Steam'de 31 TL karşılığında satılan Aegis Defenders isimli bir oyunu içeriyor. Peki Aegis Defenders, oyunseverlere neler sunuyor?

Humble Bundle'ın sadece 2 günlüğüne ücretsiz yaptığı Aegis Defenders, 2 boyutlu bir platform oyunu. İleri yaştaki oyunseverlerin atarilerden tanıdıkları platform oyunlarla benzer yapıda olan oyun, istenirse tek kişi istenirse de iki kişilik oynanabiliyor. Oyun, grafikleri açısından biraz alt seviye kalıyor olsa da hikayesi ve aksiyon dolu yapısıyla keyifli vakit geçirilmesini sağlıyor. Zaten Steam'deki Aegis Defenders oyuncuları da bu nedenle oyunu "Çoğunlukla Olumlu" olarak oylamış durumdalar.

- Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Aegis Defenders oyunu temelde bir kule savunma oyunu. Oyunseverler, farklı zorluklardaki bölümlerde yapabilecekleri en iyi savunmayı yaparak mevzilerini korumaya çalışıyorlar. Ancak bu yapıya bir de hikaye ögeleri ve diyaloglar ekleyen geliştirici ekip, bu sayede oyunun daha farklı bir deneyim sunmasına ve oyunun çok daha fazla eğlendirmesine yardımcı oluyor.

Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler

Humble Bundle'ın düzenlediği kampanyaları etkileyici kılan şeylerin başında, kampanyada sunulan oyunların Steam kütüphanesine eklenebilir oluşu geliyor. Yani Humble Bundle'da ücretsiz olarak sunulmaya başlayan bir oyunu dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam'deki oyun kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla Aegis Defenders oyununu da Steam kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

- Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

  • İlk olarak burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunun Humble Bundle sayfasına erişin.
  • 'Get the Game' yazan butona tıklayın. Gelen ekranda da gerekli onaylamaları yapın. Aegis Defenders'a ait kod, e-posta adresinize gönderilmiş olacak.
  • E-posta adresinize gönderilen içerikte 'Redeem Now'a tıklayın.
  • Açılan sayfanın altındaki 'Reveal your Steam key'e tıklayın. Aegis Defenders için Steam aktifleştirme kodu karşınıza çıkacak.
  • 'Redeem' yazan bölüme tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak ve Steam'e yönlendirileceksiniz. 
  • Aegis Defenders’ı Steam üzerinden etkinleştirmek için giriş yapın ve üst kısımda bulunan menülerden 'Oyunlar'a tıklayın. Hemen ardından da açılabilir menüde yer alan 'Steam'de ürün etkinleştir' yazılı seçeneğe tıklayın.
  • 'İleri' seçeneğine tıklayarak kodu gireceğiniz sayfaya gelin. Ardından da kopyaladığınız kodu buradaki boşluğa yapıştırın.
  • Yeniden 'İleri' seçeneğine tıkladığınızda oyun doğrudan Steam hesabınıza eklenmiş olacaktır.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: