Teknoloji

Super Fowlst 2, iOS ve Android'de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Bu ayın başlarında çıkış tarihini öğrendiğimiz Super Fowlst 2, meraklı bir bekleyişin ardından iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlandı. Serinin ilk oyunu ile büyük başarı yakalayan yapım, ikinci halkası ile çok daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Birbirinden farklı karakterlere ev sahipliği yapan Super Fowlst 2’de bir tavuğu yönetiyorsunuz. Her seviyede farklı bir heyecan yaşayacağınız oyun, basit bir kontrol sistemine sahip. Bölümleri geçmek için, karşınıza çıkan düşmanları çeşitli teknikler kullanarak alt etmeniz gerekiyor.

- Super Fowlst 2, iOS ve Android'de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Oyunda ne kadar çok düşman yok ederseniz, o kadar çok para topluyorsunuz. Ardından bu paraları yumurta bombaları ve roket gibi silahlar almak için kullanıyorsunuz. Böylece sizleri bekleyen düşmanlarınıza karşı elinizi güçlendirmiş oluyorsunuz.

Pixel art türünde bir oyun olan Super Fowlst 2, retro oyunlara duyulan hasretin giderek tavan yaptığı bugünlerde geniş bir kitleye hitap edebilir. 8-bit renklerden ve birkaç farklı sesten ibaret olmasına rağmen sıkıcı geçen günlere deva gibi gelebilecek olan oyun, kesinlikle indirip deneyimlemeye değer.

‘O Paraya AAA Oyun Alırım’ Dedirten Mobil Oyun iOS ve Android İçin Yayınlandı

Yukarıda da dediğim gibi, oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz, ancak reklamları kaldırmak isteyen kullanıcılar için 3,99 dolarlık (27 lira) bir uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor. Super Fowlst 2’nin iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. 

Super Fowlst 2 fragmanı

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: