Spor

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor’a geçmiş olsun mesajı

Süper Lig takımlarından BtcTurk Yeni Malatyaspor’da 4’ü futbolcu 5 kişinin yeni tip corona virüsü (Covid-19) testinin pozitif çıktığı bildirilirken spor camiasından destek mesajları geldi. Yeni Malatyaspor’a dilenen geçmiş olsun mesajları şöyle:

FENERBAHÇE

Covid-19 testi pozitif çıkan BtcTurk Yeni Malatyaspor’un 4 futbolcusu ve 1 personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

Geçmiş olsun.

TRABZONSPOR

Yapılan COVID-19 testleri sonucunda dört futbolcu ve bir çalışanda pozitif vakaya rastlanan BtcTürk Yeni Malatyaspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, futbolcularınızın ve çalışanınızın kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız

ANTALYASPOR

BtcTurk Yeni Malatyaspor’un Covid-19 testleri pozitif çıkan dört futbolcusu ve bir personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz. #FraportTAVAntalyaspor

  • Süper Lig ekibinde corona virüsü şoku super lig ekiplerinden yeni malatyaspora gecmis olsun mesaji0 - Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'a geçmiş olsun mesajı

ANKARAGÜCÜ

Geçmiş olsun

Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcularınıza ve personelinize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

KASIMPAŞA

Geçmiş olsun

Testleri pozitif çıkan futbolcu ve personelinize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.

GENÇLERBİRLİĞİ

Yeni Malatyaspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; söz konusu sporcular ve personelin en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: