Magazin

Survivor 2020 eleme adayı kim olacak, bireysel dokunulmazlığı kim kazanacak?

Survivor fragman videosu 4 Temmuz 2020 Cumartesi günü ekrana gelecek bölümde yaşanacakları gösterdi. Sercan’ın sakatlığının damga vuracağı bölümde başından yaralanan Sercan acılar içinde yerde kalacak.

Sercan’ın yardımına koşan diğer yarışmacılar doktoru çağıracak. Sakatlık sonrası Sercan’ın konsey alanında görüntülerinin yer almaması ise hastanede olabileceği düşüncesini akıllara getirdi.

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANACAK ELEME ADAYI KİM OLACAK?

Oyun öncesi adada Elif ve Yasin ile konuşan Sercan bu oyunu mutlaka kendisinin kazanması gerektiğini ifade edecek. Kazanmadığı takdirde aday olacağının altını çizen Sercan oyunda ise sakatlanacak.

Bireysel dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağı ve hangi ismi aday olarak eleme potasına göndereceği ise bu akşam yayında ortaya çıkacak.

GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

Haftanın bireysel dokunulmazlığını kazandıktan sonra Berkan’ın adını veren Sercan ikinci dokunulmazlığın sahibi olmasının ardındansa Nisa’nın adını vermişti. Son yarışmayı da kazanan Sercan böylelikle üçüncü konseyde de Barış’ın ismini vererek eleme potasını oluşturmuştu. Berkan, Barış ve Nisa üçlüsünün elenme adayı olduğu gecede rakiplerinden daha az oy alarak yarışmaya veda eden kişi Nisa oldu.

 

 

GÖNDER - Survivor 2020 eleme adayı kim olacak, bireysel dokunulmazlığı kim kazanacak?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: