Magazin

Survivor 2020 eleme adayları ve dokunulmazlık sahibi dün akşam kimler oldu?

Survivor’da Sercan ve Nisa arasındaki yüzleşme tamamlandı. Sercan’ın ikinci oyunda bireysel dokunulmazlığı kazanmasının ardından Nisa’nın adını vermesi olayların fitilini ateşlemişti. Nisa yaptığı açıklamada Sercan’ın kendisinden intikam aldığını ifade etmesi Sercan’ı oldukça etkiledi.

Üçüncü bireysel dokunulmazlık oyununda Sercan oyunlara konsantre olamazken ilk turda dokunulmazlığa veda etti. Dünkü konseyde ise açıklamalar yapan Sercan hiçbir zaman peşinde koşan tarafın kendisi olmadığını belirtti. Şimdiye kadar hep Nisa’yı koruyucu bir şekilde adımlar attığını ifade eden Sercan, konseyde kendisine gelen notları işaret ederken yaşananlara Aşkım, Aycan ve Cemal Can’ın da şahit olduğunu belirtti.

Bunun üzerine söz alan Nisa ise intikam kelimesini yarışlardaki tartışmalar nedeniyle kullandığını belirtirken aylar sonra bu olayın yeniden açılması hakkında konuşmak istemediğini dile getirdi.

SURVİVOR BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlığını da final oyununda Nisa ile karşı karşıya gelen Cemal Can kazandı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Üçüncü bireyselin sahibi olan Cemal Can konseyde Sercan’ın adını verdi. Böylelikle Evrim, Nisa ve Sercan eleme adayları oldular.

GÖNDER - Survivor 2020 eleme adayları ve dokunulmazlık sahibi dün akşam kimler oldu?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: