Magazin

Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 eleme adayı dün akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sonrasında belirlendi. Yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte de yarışmada gergin anların meydana geleceği öğrenildi. Yasin’in Sercan’a meydan okuduğu Yunus Emre’nin de Ardahan’la burun buruna geldiği bölümde tansiyon iyice yükselecek.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

22 Mayıs’ta oynanan haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybetmiş ve gönüllüler takımı rahat bir konsey geçirmişti.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı arasında yapılan ada konseyinde ilk eleme adayı 3 oy alan Yunus Emre oldu. Yarışmacılar bir isim yazmak zorunda oldukları için Yunus Emre’nin adını verdiklerini belirttiler. Yunus Emre ise Sercan’a oy kullandı.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yasin’in Sercan’ı karşısına aldığı bölümde Cemal Can kendisini güçlükle sakinleştirecek. Yunus Emre ise önce Barış’la ardından da Ardahan ile gerginlik yaşayacak. Ardahan’ın “ben diğerlerine benzemem” sözü iki ismi burun buruna getirecek. Yarışmacıların sinirlenmesine neden olacak gelişmeler ise yeni bölümle birlikte ortaya çıkmış olacak.

GÖNDER - Survivor 2020’de dokunulmazlık oyununu kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: