Magazin

Survivor 2020’de dün akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları

Sayılarının azalmasıyla birlikte Survivor’da zor günler geçiren ünlüler takımı daha fazla yarışa çıktığı için yorgunluk belirtileri göstermeye başladı. Aşkım ve Ersin’in vedasının ardından adada 5 kişi kalan ünlüler takımı mücadele etmeye devam etse de bu haftanın ilk dokunulmazlığında istediği skoru elde edemediler.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

16 Mayıs 2020 Cumartesi günü gerçekleşen oyunda kazanan takım gönüllüler oldu. Farkın açılmasıyla birlikte ünlüler mücadeleyi artırsa da mağlup olmaktan kurtulamadılar. Dokunulmazlığın kaybedilmesiyle birlikte de ada konseyinde oylama yapan takım ünlüler oldu.

SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımının konseyinde ilginç anlar yaşandı. Takım arkadaşları ile sıkıntılı günler geçiren Mert bu hafta da oylamada 2 kez adı yazılınca ünlüler takımının birinci eleme adayı oldu. Aynı konseyde 2 kez adı yazılan Aycan da uzun zaman sonra ilk kez eleme potasına dahil edilen yarışmacılar arasına girdi. Aycan ve Mert normal şartlarda ünlüler takımının en yüksek SMS oylarını alan kişiler olarak biliniyor. SMS’lerin bu hafta da ikiliyi yarışmada tutup tutmayacağı ise Salı günü eleme konseyinde ortaya çıkacak.

GÖNDER survivor 2020 eleme adayları dokunulmazlık oyunu - Survivor 2020’de dün akşam dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: