Magazin

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor? Sevgililer mi? İnstagram adresleri

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor? Sevgililer mi? sorusu Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın sarmaş dolaş görüntülenemsiyle gündeme geldi. Survivor’da 2. olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’dan henüz bir açıklama yapılmadı. Survivor Barış ve Nisa aşk iddiasıyla ilgili detaylar haberimizde. 

Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor?

Nisa Bölükbaşı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’ye döneceğini duyurmuştu. Geçen akşam Acun Ilıcalı’nın evinde yapılan maça Barış Murat Yağcı ile katılan Nisa Bölükbaşı’nın neşeli halleri fark edilmişti. 

Nisa’nın Türkiye’ye gelişini duyurduğu saatlerde yakın arkadaşı Barış Murat Yağcı’nın paylaşımı da dikkat çekmişti. Barış Murat Yağcı’nın “yakında güzel şeyler olacak” gönderisini hayranları Nisa’nın Türkiye’ye dönüşüyle ilişkilendirmişti. 

Yarışmadan beri birbirlerinden hiç ayrılmayan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı Çeşme’de bir mekan çıkışı görüntülendi. Bilal Özcan’ın haberine göre Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı sarmaş dolaş halleri herkesi şaşırttı.

Bu görüntüler sonrası ikilinin aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu oldu.

Yarışmada Nisa Bölükbaşı ve Sercan Yıldırım arasındaki aşk iddiası sık sık gündem oluyordu. Nisa Sercan’ı reddetmiş ve bu konuyla sık sık gündeme gelmişti.

 

GÖNDER - Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı aşk mı yaşıyor? Sevgililer mi? İnstagram adresleri

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: