Magazin

Survivor’da kim elendi? Ersin Korkut Survivor 2020'den elenen isim oldu!

Survivor 2020 sezonunda 12 Mayıs 2020 Salı günü yeni bir veda daha yaşandı. Ünlüler  ve gönüllüler takımından eleme adaylarının olduğu gecede SMS sıralamasına bakılmadan bir eleme gerçekleşti. İşte hafta boyunca yaşananlar ve elenen isim…

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANMIŞTI?

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmış ve gönüllüler takımı ada konseyi gerçekleştirmişti. Konseyde en fazla ismi çıkan yarışmacı Berkan ise haftanın ilk eleme adayı olarak belirlenmişti.

İkinci dokunulmazlık oyununu ise gönüllülerin kazanmasıyla birlikte bu kez konseye giden takım ünlüler olmuştu. Ünlülerde Mert en fazla ismi çıkan yarışmacı olmuş ve ünlülerin ilk eleme adayı olarak belirlenmişti. Bu durum sonrası oldukça ciddi kararlar alan Mert, kendisinin hedefte olmasının nedeni olarak Ersin’i göstermişti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da hiç kimsenin beklemediği bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde hafif sakatlığı bulunan Ersin’in koşmasında problem meydana gelince doktor Metin Kuş MR istedi. Yapılan kontroller sonrasında da Ersin’in yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Böylelikle Survivor 2020’ye bu hafta veda eden isim Ersin Korkut oldu.

ERSİN NELER SÖYLEDİ?

“Üzüldüğüm nokta gerçekten şu bu saatten sonra ekibe yardımcı olamayacağım. Yılmaz Erdoğan şakayla karışık bana şampiyon olmadan gelme demişti. Çok özür diliyorum şampiyon olamadığımdan dolayı. Bazen Ersin’in içinden başka bir Ersin çıkmıştır gerçekten çok özür diliyorum. Ardahan kardeşimizin dediği gibi benim hikayem burada bitti. Burada sohbetimiz ne yazık ki sona ermiştir.”

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5ebab75a5cf3b014982b5d52″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/magazin/survivorda-kim-elendi-survivor-2020den-bu-aksam-elenen-isim-kim-oldu” target=”_blank” >Survivor’da kim elendi? Ersin Korkut Survivor 2020'den elenen isim oldu!</a> survivor kim elendi survivor kim gitti survivor elenen isim survivor 2020 - Survivor’da kim elendi? Ersin Korkut Survivor 2020&#039;den elenen isim oldu!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: