Teknoloji

The Witcher'ın 2. Sezon Çekimleri Ağustos'ta Devam Edebilir

Koronavirus salgını sinema ve televizyon sektörünü benzeri görülmemiş bir şekilde felç etti. Projeler ne kadar büyük olursa olsun, pandemiye karşı ne kadar savunmasız olduğumuz kanıtlandı. Ancak hayal bir şekilde devam etmeli ve stüdyolar önümüzdeki aylarda çalışmalarına kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyorlar.

Yeni bir habere göre Netflix, popüler dizisi The Witcher'ın 2. sezon çekimlerine ağustos ayında devam etmeyi planlıyor. Bununla birlikte stüdyoların prodüksiyon çalışmalarına ne zaman uygun olacağı bilinmediği için bir belirsizlik de var. Yine de çekimlerin yaz aylarında başlayacağına dair söylentiler, ikinci sezon için sabırsızlananlara iyi bir haber olarak sunuluyor.

The Witcher'ın 2. sezonunun geleceği tarih belirsizliğini koruyor

- The Witcher'ın 2. Sezon Çekimleri Ağustos'ta Devam Edebilir

The Witcher'ın ilk sezonu izleyicilerden olumlu geri dönüşler aldı.Dizinin, Game of Thrones'un sona ermesiyle oluşan fantastik yapım boşluğunu tatmin edici bir şekilde doldurduğu söylenebilir. The Witcher'ın yeni sezonunun 2021'de yayınlanması bekleniyor, ancak çekimlerin koronavirüs salgını nedeniyle gecikmesinin programda değişikliğe yol açıp açmayacağı henüz bilinmiyor.

The Witcher Serisi, 50 Milyonluk Satış Rakamına Ulaştı

The Witcher'ın 2. sezonunun yaklaşık dört buçuk aylık çekimi kaldığı bildiriliyor. Çekim süreci, koronavirüs önlemleri nedeniyle daha yavaş ilerleyebilir ve yıl sonuna kadar devam edebilir. Bununla birlikte, 2. sezonun özel efektleri üzerinde çalışan Platige Image, yeni sezondaki çalışmalarını Temmuz 2021'e kadar bitirmeyi planladığını açıkladı. Şirket, geçen sezon çalışmalarını tamamladıktan 1 ay sonra dizi gösterime girmişti. Tarihler hakkında şimdilik tahmin yürütmek zor ancak Netflix, The Witcher'ın heyecanla beklenen 2. sezonunu gelecek yaz izleyicilerle buluşturabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: