Teknoloji

Trails of Cold Steel IV'ün Çıkış Tarihi Açıklandı

Nihon Falcom tarafından geliştirilen oyun The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV'ün ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Yapılan duyuruya göre The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV, PS4 için Kuzey Amerika ve Avrupa'da 27 Ekim'de, Avustralya ve Yeni Zelanda'da 3 Kasım tarihinde yayınlanacak. Duyuruyu, New Game+ Expo canlı yayınında NIS America yaptı. Oyunun Switch ve PC (Steam, GOG) versiyonlarıysa 2021 yılında oyuncularla buluşacak.

NIS America tarafından oyunun genel görünümüne dair yapılan açıklamaya bakılırsa The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV'te Erebonian İmparatorluğu topyekûn bir savaşın eşine gelecek. Trails of Cold Steel III'ün sonundan kısa bir zaman sonrasında geçen yeni oyunda, Class VII'nin kahramanları, imparatorluğun topyekûn hakimiyetine karşı kendilerini mücadelenin içinde buluyor. Bütün bunların yanı sıra Erebonian İç Savaşı'nın kahramanı ve Class VII'nin eğitmeni Rean Schwarzer kayboluyor. Bu nedenle Class VII'nin eski ve yeni öğrencileri, kıtadaki tüm kahramanlarla birleşerek topyekûn yok oluştan kurtulmak için tek şanslarını denemek zorunda.

İşte The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel IV'ün yeni fragmanı:

Oyunda, sınıfların birliği muazzam boyutlara ulaşacak. Class VII kahramanları, Crossbell’in Special Support Section'ı ve hatta Liberl'in kahramanlarıyla birleşecek. Daha önceki The Legend of Heroes oyunlarının savaş yöntemleriyle birlikte yeni savaşlar da gelirken 'Auto Battle' (Otomatik Savaş) ve 'Lost Arts' (Kayıp Sanatlar) gibi savaşın gidişatını değiştirecek en güçlü Orbal Büyüsü de yer alacak.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın Devam Oyununa Dair Bir Fragman Yayınlandı

Savaş molalarındaysa küçük oyunlar oyuncuları bekliyor olacak. Bunlar arasında Vantage Master, balık avlama ve yapboz gibi oyunlar da bulunacak. Yeni oyunlar arasındaysa poker, Blackjack ve Horror Coaster bulunuyor. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: