Teknoloji

Ubisoft, Steam Fiyatı 68 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Oyun tutkunlarının son dönemlerde yakından takip ettiği Ubisoft, yeni bir ücretsiz oyun kampanyası başlattı. Ubisoft'un başlattığı yeni kampanya, pek çok oyunun ilgisini çekecek türden olan "Valiant Hearts: The Great War" isimli bir oyunu içeriyor. Ubisoft'un bayram hediyesi niteliğindeki kampanya, 4 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

Valiant Hearts: The Great War, platform türünde olan bir bulmaca ve macera oyunu. Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan bu oyun, oyunseverlere hem eğlenceli hem de ilginç bir deneyim yaşatıyor. Üstelik bu oyunun Steam ve Ubisoft Store'da 68 TL karşılığında satılıyor olması, oyuncuları maddi açıdan da sevindirecek bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

- Ubisoft, Steam Fiyatı 68 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

Oyunseverler, Birinci Dünya Savaşı'nı anlatan onlarca oyunla zaten tanıştılar. Ancak Valiant Hearts: The Great War, bugüne kadar oynadığınız tüm oyunlardan daha farklı. Çünkü bu oyunda anlatılan hikaye, bir yandan gerçek olaylardan esinlenirken diğer yandan da bir savaşın ne kadar zor olabileceğini gözler önüne seriyor.

PS3 Oyuncuları, Tamamlanması İmkansız Denen Metal Gear Solid V Görevini Tamamladılar

Oyunda, Fransa'da yaşayan bir kişinin Birinci Dünya Savaşı'nda cepheye gidişi anlatılıyor. Elbet bu zorlu süreç, kahramanımızın ailesinin de parçalanmasına neden oluyor. Başka karakterleri de canlandıracağımız, hikayeler birleştikten sonra da tüm karakterlerle devam edeceğimiz bu oyunda, en çok seveceğiniz karakterin bir ilk yardım köpeği olacağını ifade edebiliriz. Çünkü bu köpek, oyundaki yalnızlığınızı giderirken savaşın ne kadar zorlu bir durum olduğunu da çarpıcı bir şekilde hissettiriyor.

- Ubisoft, Steam Fiyatı 68 TL Olan Oyunu Ücretsiz Yaptı

İki boyutlu platform oyunları genelde, tatmin edici grafiklere sahip olmazlar. Ancak bu durum, Valiant Hearts: The Great War için kesinlikle geçerli değil. Çünkü oyun, sizleri grafikleriyle de içine çekiyor. Üstelik böyle benzersiz bir oyun için çok da güçlü bir bilgisayara sahip olmanıza gerek yok. Windows XP ile çalışan bir bilgisayar ve Nvidia GeForce 9600GT seviyesinde bir ekran kartı, oyunu yüksek ayarlarda oynayabilmeniz için yeterli.

Valiant Hearts: The Great War'a ücretsiz olarak erişmek için yapmanız gerekenler

  • Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak kendinize bir Ubisoft hesabı açmanız gerekiyor. Eğer zaten halihazırda kullandığınız bir Ubisoft hesabınız var ise bu hesapla da giriş yapabilirsiniz. Ubisoft hesabı oluşturmak için burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  • Hesabınızı oluşturduktan veya giriş yaptıktan sonra burada bulunan bağlantıyı kullanarak kampanya sayfasına erişin.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada "Get it for Free" yazan butona tıklayın.
  • Saniyeler içerisinde oyun Uplay hesabınıza eklenmiş olacak.
  • Ubisoft üzerinden satın aldığınız oyunları indirmek ve oynayabilmek için "Uplay" isimli bir uygulamaya ihtiyacınız var. Bulunduğunuz sayfada da zaten Uplay'i indirebilmeniz için bir bağlantı sunuluyor. Bu bağlantıyı kullanarak Uplay'i indirin ve hesabınıza giriş yapın.
  • Uplay'de bulunan kütüphaneyi kullanarak ücretsiz olarak sunulan Valiant Hearts: The Great War'ı indirmeye başlayın.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: