Teknoloji

Ubisoft'tan Yeni Bir Battle Royale Oyunu Gelebilir

Günümüzde çevrimiçi oyunlarda en popüler oyun türü 'Battle Royale' olarak adlandırılan tür ve birçok oyun şirketi de bu devasa pastadan payını almak istiyor. Söylentilere göre bu şirketlerden bir tanesi de oyun dünyasının devlerinden Ubisoft.

Ortaya atılan iddialara göre Fransa merkezli oyun şirketi, kod adı 'Prisma Dimensions' olan Battle Royale oyunu Hyper Scape’i oyuncularla kısa bir süre içerisinde buluşturacak. İddianın sahibiyse oyun endüstrisinin güvenilir kaynaklarından bir tanesi olan ve Dr. Disrespect haberimizde de bahsettiğimiz Rod Breslau.

Ubisoft’un yeni Battle Royale oyunu: Hyper Scape

- Ubisoft'tan Yeni Bir Battle Royale Oyunu Gelebilir

Üstelik iddialar sadece burada da bitmiyor. Oyunun önümüzdeki hafta kapalı beta testine gireceği, oyunun açık betasının ve tam sürümünün de 12 Temmuz tarihinde açılacağı ifade edildi. Oyun; hızlı tempolu, füturistik bir FPS oyunu olarak tanımlanıyor. Hem PC hem de konsollara çıkacak olan oyunun, konsollar için yukarıda belirttiğimiz çıkış tarihinden sonra geleceği iddia ediliyor.

- Ubisoft'tan Yeni Bir Battle Royale Oyunu Gelebilir

Oyunla ilgili bir diğer iddiaysa oyunun en başından itibaren yayıncılarla birlikte tasarlandığı yönünde. Bu sayede oyun, daha önce hiç görülmemiş bir Twitch entegrasyonuna sahip olacak. Breslau, tıpkı VALORANT ve Apex Legends’ta olduğu gibi Hyper Scape’e de yüzlerce yayıncının, profesyonel oyuncunun ve YouTuber’ın gizli bir şekilde davet edildiğini söyledi.

- Ubisoft'tan Yeni Bir Battle Royale Oyunu Gelebilir

Ubisoft, Şirket İçi Cinsel Saldırı İddiaları Hakkında Açıklama Yaptı

Oyunun Twitch ile yakın bir ilişki içerisinde geliştirilmesi, hem yayıncılar hem de Twitch izleyicileri için oldukça heyecan verici. Tabii Ubisoft’un Battle Royale piyasasına bu kadar geç girmesi şirket için riskli olsa da bu türe bazı yenilikler getirerek dikkatleri üzerlerine çekebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: