Teknoloji

Warzone Oyuncuları, Oyunda Korkunç Bir Mesajla Karşılaştı

Popüler FPS (Birinci Şahıs Nişancı) oyunu Call of Duty: Warzone'da oyuncular, oldukça ilginç, oyun içi bir mesajla karşılaştılar. Oyuncuların oyun içerisinde karşılaştığı bu mesajın yeni Call of Duty oyununun tanıtımı olabileceği düşünülüyor.

Aşağıdaki videodan görebileceğiniz gibi oyun esansında oyuncuların ekranı parazitlenmeye başlıyor ve çok kısa bir süre için "know your history" (geçmişini bil) yazılı bir mesaj beliriyor. Ardından da Rusça ifadeler ortaya çıkıyor. Euro Gamer'da yer alan habere göre Rusça yazıların anlamı "doomed to repeat it" (tekrar etmeye mahkum) oldu.

Call of Duty: Warzone'daki mesaj

Tüm ekranı kaplayan ve ekranda parazitlenmeye sebep olan bu mesaj, Warzone oynarken herhangi bir anda oyuncuların karşısına çıkabiliyor. Ancak mesaj, çatışma esnasında ekrana çıkmıyor.

Oyuncuların karşısına çıkan bu gizemli mesajın, Activision'ın kısa bir süre sonra duyuracağı düşünülen Call of Duty: Black Ops Cold War oyunuyla ilgili olduğu düşünülüyor. Treyarch ve Raven Software ortaklığıyla geliştirilen oyun için daha öncesinde de Verdansk haritasında Black Ops ile ilgili 'Easter Egg'ler bırakılmıştı.

- Warzone Oyuncuları, Oyunda Korkunç Bir Mesajla Karşılaştı

Activision, bu hafta bazı Call of Duty yayıncılarına 10 Ağustos Pazartesi gününü işaret eden gizemli bir paket göndermişti. Bunun Black Ops Cold War ile mi yoksa Warzone ile mi ilgili olduğu konusu ise henüz netleşmiş değil.

Call of Duty: Black Ops Cold War'un Çıkış Tarihi ve Logosu Ortaya Çıktı

Oyunun yayıncı stüdyosu Activision, büyük bir popülerlik yakalamış olan Warzone üzerinde yeni oyunlarını tanıtma konusunda oldukça istekli duruyor. İlerleyen günler bizlere yeni oyunla ilgili yeni bilgiler de getirecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: