Teknoloji

Yeni OnePlus Telefon, 'OnePlus Nord' Olabilir

OnePlus'ın yaklaşmakta olan orta seviye telefonuna dair iddialar ilk ortaya çıktığında, bu telefonun "OnePlus 8 Lite" olarak isimlendirileceği söyleniyordu. Ancak daha sonra yaşanan gelişmeler, söz konusu cihazın OnePlus Z olarak isimlendirileceğini ortaya koydu.

Pek çok kişi OnePlus Z ismini kabul etmiş ve cihazın bu isimle tanıtılacağı günü beklemeye başlamıştı ki cihazın ismi ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Buna göre OnePlus Z olarak tanıtılması beklenen akıllı telefon, OnePlus Nord olarak gelecek.

Orta seviye OnePlus modeli Z yerine Nord takısı ile gelebilir

- Yeni OnePlus Telefon, 'OnePlus Nord' Olabilir

OnePlus Nord ile ilgili iddiaların belki de en dikkat çekici yanı, bu iddiaların tutarlı sızıntılarıyla bilinen Max J. ve PhoneArena tarafından da destekleniyor oluşu. Yani büyük bir ihtimalle OnePlus, gerçekten de bir isim değişikliğine gidere OnePlus Z modelini OnePlus Nord olarak tüketicilere sunacak.

48MP Ana Kameralı Telefon Huawei P Smart S, Uygun Fiyatı ile Tanıtıldı

OnePlus, nisan ayında yaptığı girişimlerle Nord ismini Avrupa Birliği ülkeleri ve Hindistan'da tescilledi. Ancak şu ana kadar bu isimde bir ürün tanıtılmadı. Hal böyle olunca da Nord isminin yeni telefonda kullanılacağı düşüncesi ağır basmaya başladı.

- Yeni OnePlus Telefon, 'OnePlus Nord' Olabilir

Nord, rastgele seçilmiş bir isim değil

OnePlus'ın yeni akıllı telefonunun ismi için seçmiş olduğu Nord kelimesi, pek çok Avrupa dilinde 'kuzey' anlamına geliyor ve daha da önemlisi bu isim daha çok lüks ürünlerde kullanılıyor. Dolayısı ile OnePlus'ın bu ismi rastgele seçmediğini söyleyebiliriz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: