Gündem

Yetim babası olarak bilinen Genel Müdür istifa etti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Selahattin Güven, sosyal medyadan yaptığı açıklamada istifa ettiğini duyurdu.

Güven yayınladığı mesajda “Değerli Dostlar, yaklaşık 4 yıl önce başladığım görevimden bugün itibari ile ayrılıyorum. Rabbime 3 yıl 8 ay boyunca bu ülkenin yetim çocuklarına hizmet etmeyi nasip ettiği için şükrediyorum. Mesai arkadaşlarımdan ve çocuklarımızdan haklarını helal etmelerini rica ediyorum.” dedi.

Selahattin Güven, 4 yıla yaklaşan çalışma süresinde 40’a yakın projeyi hayata geçirerek ve yetimlerin gösterdiği yakınlıktan dolayı yetim babası olarak biliniyordu.

Selahattin Güven’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, yetimler övgü dolu yazılar yazdıyetim babasi olarak bilinen genel mudur istifa etti0 - Yetim babası olarak bilinen Genel Müdür istifa ettiyetim babasi olarak bilinen genel mudur istifa etti1 - Yetim babası olarak bilinen Genel Müdür istifa ettiyetim babasi olarak bilinen genel mudur istifa etti2 - Yetim babası olarak bilinen Genel Müdür istifa etti

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: