Magazin

Yılmaz Erdoğan, CNN TÜRK Instagram canlı yayınına konuk oldu

Yılmaz Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

Şuan karantina nasıl gidiyor?

Biz şu an köydeyiz epeydir de buradayız bu aralıksız 3 aydır buradayız. Organik bir karantina bizimkisi.

Dizi veya film projeniz var mı peki?

Burası aynı zamanda bizim film platomuz. Bir projemiz var bundan bir şey var şimdilik bir şey yok. Yazdım bir şeyler çekip bakacağım 8 bölümlük 9 bölümlük bir şey. Eğer yayınlanacak bir şey olacaksa yayınlanacağı platforma bakacağım. Sosyal mesafa lafı beni çok dürttü. Karantina öncesi de sosyal mesafe vardı. Bakalım neler çıkacak.

Türkiye’de spor durma noktasına geldi takip edebildiniz mi Bundes Liga’yı?

Evet tabi ben de bir futbolsever olarak izliyorum. Steril bir futboldan başladık hayırlısı.

Size Süper Lig başlamalı mıydı?

Bence hiç durmamalıydı. Ama ne kadar sağlıklı giderse süreç o kadar iyi.

Fanatik Beşiktaş taraftarısınız? Nasıl görüyordunuz Beşiktaş’ı?

Daha koronadan önce futbol bir virüs kapmıştı bence. finans meselesi transferler borçlar derken futbolun tadı tuzu kaçmıştı. Daha organik futbola yönelmeliyiz bence. Onun dışında garip bir sürece girdi futbolda en çok maddi problemlerden bahsedilir oldu. Beşiktaş Sergen’den sonra tatlı tutarlı bir yol yakalamıştı bakalım.

Eğitimde lisans sahibi oldunuz şimdiki hedefiniz ne?

Evet lisansa sahibim. Lisanslı 10 yıl futbol oynadıysan başvurabiliyordunuz. Futbolu seviyorum bir gün takım çalıştırmayı da istiyorum.

Acun Ilıcalı kulüp alacaktı peki sizde onunla beraber bir şeyler yapmak ister misin?

Tekliflere açığım ama içeriden tekliflere. Daha alt yapıları çalıştırmak daha eğlenceli. Oğlum yıldız spor kulübündeydi ben de antrenörlük yapıyordum. Eğer burada kalırsam küçük bir futbol kulübü kurmak gibi bir hayalim var. Futbolun kendisi güzel. Hangi ligde oynandığı da 2. mesele. Hatta Survivor bitince futbol maçı yapacağız Acun Medya ve BKM ekibi olarak. Bizde Ersin’in konusu biraz sıkıntılıydı hangi takımda oynar diye ama dizinden sakatlandı kendisi.

Ersin’e kötü haberi nasıl verdi?

Ersin Survivor’da inanılmazdı. Çok izam çok mantık sahibi çok aklı başında birisi. Ben Survivor’dan iyi bir sonuç alacağını Mess’i tüm Türkiye’nin tanıyacağına kim inanırdı. Acun onu önerdi o da her işte olduğu gibi abisine sordu. ben de olur dedim. Ersin çok çalıştı o yüzden atışları iyiydi. Giderek çok hızlandı ve şeyi çok idare etti. Öfkesini akınca mesela çok iyi idare etti. Olay biraz daha büyüdü Acun sen söyle deci bana ama süreci asıl yöneten Acun, reyting kaygısı olsa bunu yayında da yapabilirdi. Buradan ona teşekkür ederim. Tam onların konsey bitti ilk telefon teması kurunca ben söyledim zor bir konuşma oldu.

Ersin köpek beslemeyle alakası olan biri değildi ama aralarında çok güzel bir bağ vardı. Bence Ersin ve köpeği meselesini geçti sevmek bağlanmakla alakalı bir durum.

İstanbul’a döndüğünüzde neler yapacaksınız?

Döndüğümüzde bana bir bir sürü şey yaptıracaklar. Çok Güzel Hareketler devem edecek seyircisiz devam edeceğiz. Seyirci olmadığı sürece benim İstanbul’a gelmeme gerek yok böyle devam edecek.

Futbolda kimleri takip ediyorsunuz peki ?

Mert Hakan var o çok iyi. Abdulkadir var o daha çok genç sakatlık yaşamıştı aşacak bence onu. Milli Takım’da çok iyi bir noktadayız. Biraz daha çalışırsak şu durum iyi oldu hatta. Ne kadar kötü olursa olsun Şenol Hoca’nın takımı iyiye gidiyor.

Oğlunuzun olduğu bir takımda antrönör olmak ister miydiniz?

Bana karşı çıkan tek kişi oğlum oluyor genelde. Babası olduğum için öyle ama neden olmasın. Aslında altyapıdan yetişmeyen futbolcu bence yok. Futbol düzelirse hem teknik hem de yönetim olarak mutluluk verici bir futbol olarak olursa iki tribünün yan yana maç seyrettiği durumlara dönebiliriz. Koronadan sonra hayatımızı bir temize çekeceğiz ya bu konuyu da çekeriz inşallah.

Sizi sahalarda göremiyoruz…

Sahalarda beni göremiyorsunuz çünkü eskiden ünlülerle maç yapardık. O işler de bitti. Buradan yetkili Acun Bey’e sesleniyorum. Eski ünlülerle yaptığımız maçlara geri dönelim.

Kariyerinize borçlu olduğu biri var mı ?

Vedat Ünal beni Ferhan Şensoy’un tiyatrosuna götürmüştür. Onun sayesinde başladım tiyatroya. Necati Akpınar ile yola çıkmasaydım şu anki gibi bir kariyerim olmazdı. Ve tabi ki Demet Akbağ. Bir Demet Tiyatro ekibiyle birbirimize çok şey kattık.

Demet Akbağ ile planınız var mı?
Var var ben bir tiyatro oyunu yazdım. Demet Akbağ oynayacaktı.

 

GÖNDER - Yılmaz Erdoğan, CNN TÜRK Instagram canlı yayınına konuk oldu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: