Magazin

Zalim İstanbul 38. bölüm full izle: Ceren ve Şeniz ölüyor!

15 Haziran 2020 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul’un 38. Bölümünde yaşanan ölümler Karaçay Köşkünü altüst ediyor!

Agah Karaçay, Ceren’in ifşa ettiği DNA raporunu gördükten sonra kalp krizi geçiriyor ve ölüyor. Ölümü başta Cenk olmak üzere herkesi derinden etkiliyor. Bir tek amacına ulaşan Ceren bu duruma kayıtsız kalıyor. Ceren, Agah Beyin ölümünü kullanarak tekrar köşke yerleşiyor. Onu yerleşmesi ile Şeniz öfkeden kuduruyor. Cenk ile evleneceğini duyunca da geri dönülmez bir karar alıyor. Ceren’i öldürmeyi planlayan Şeniz, odasına gelen Ceren ile boğuşuyor. İkisi de herkesin gözleri önünde balkondan aşağıya düşerek hayatlarını kaybediyorlar.

İşte, Zalim İstanbul 38. Bölüm full tam hali…

<iframe src=”https://www.kanald.com.tr/embed/5ee79b8b3ab16614b089ddd0″ width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

GÖNDER genişlik: px yükseklik: px KOPYALA html: <iframe width=”{$embed.width$}” height=”{$embed.height$}” src=”https://www.cnnturk.com/player/embed/5ee893d917aca91d60886557″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen></iframe><br><a href=”https://www.cnnturk.com/video/magazin/zalim-istanbul-38-bolum-full-izle-ceren-ve-seniz-oluyor” target=”_blank” >Zalim İstanbul 38. bölüm full izle: Ceren ve Şeniz ölüyor!</a> - Zalim İstanbul 38. bölüm full izle: Ceren ve Şeniz ölüyor!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: